Amulett Topelt pentagramm

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Ennustamine ja maagia > Amuletid > Pentagrammid >Amulett Topelt pentagramm
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Amulett Topelt pentgramm 1 22.00 EUR
 
Nikli- ja pliivaba  amulett, kaunistatud kulla ja hõbedaga. Kaasas sobiv kett, 2 mm x 52 cm
kinkekarbis

3,3 cm x 3 cm

Tugi ja maagiline eesmärk

2 pentgrammi, üks püsti ja teine  ümberpööratult, esindavad maailma duaalsust, pimedat ja valget, igavest voolu. Nagu maagiline Yin-yang, toetab  ka see amulett  igat maagilist eesmärki.

Pentagramm – Üks maailma iidsemaid sümboleid. Algupäraselt sümboliseeris ta tähte – seega ka müstilist energiat selle ümber. Seda sümbolit kantakse eesmärkide saavutamiseks. Pentagramm on viie tipuga geomeetriline kujund, mida kreeka filosoof ja arvuteoreetik Pythagoras pidas müstilise harmoonia sümboliks. Tema ja ta järglased viitasid sellele kui hugieia`le, mida tõlgitakse sageli “tervis”, kuid mille mõtet edastab paremini “terviklikkus”. Pythagorase meelest seisnes sümboli tähtsus selle viies tipus, mis on arvude 2 (mis tema meelest tähendas naiselikku ja maist) ning 3 (mehelik ja taevalik) summa. Seega sümboliseeris arv 5 vastandite kosmilist harmooniat, taeva ja maa abielu. Tagurpidine viisnurk on saaatana sümbol (tipuga all). Kahe tipuga alla suunatud pentagramm sümboliseerib valgust ja vaimsust. Tähistab püüdlust, vaimumaailma ja haridust.

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st