Fassettlihvitud kristallkuul 28 mm

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Toorkivid >Fassettlihvitud kristallkuul 28 mm
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
28 mm 0 21.50 EUR
Mäekristall kuul nailon nööriga

Feng shui tööriist.
Mäekristall on puhtuse ja selguse kivi. Ta aitab meil jõuda puhta ja vaba meele seisundisse. Michael Gienger kirjutas oma põhiteoses "Kividega ravimise entsüklopeedia": "Mäekristall tekitab puhast taju ja head "nina" õige momendi tabamiseks, et õigel hetkel teha vajalikke asju." Kui kasutada mäekristalli feng shuis positiivselt, ilmub kohale ergutav eluenergia Chi. Kvartskristallid on seetõttu ideaalsed akna kaunistused. Ideaalsed ruumi heaks atmosfääriks.

MÄEKRISTALL- Kristall, mis imab ja võimendab energiat. Mäekristalli peetakse puhtuse sümboliks. Suudab salvestada ja edastada energiat ning seetõttu kasutatakse tervendamisel ja mediteerimisel. Sakilise või teravaotsalise tipuga kristalli kasutatakse sujuvama ja harmoonilisema energia saavutamiseks. Pannakse halbade energiavõngetega kohtadesse, lastakse veidi aega seista ja negatiivsust endasse koguda, seejärel võetakse ära ja pestakse puhtaks-see parandab paiga energiat. Seotud selguse, tugevuse, elujõu, psüühilise tegevuse ja vaimse stimulatsiooniga. Suure kristalli asetamine kolmandale silmale suurendab psüühilisi võimeid. Mäekristallist kuuliga võib päikesekiirega süüdata püha tuld - pange kristallkuul puulaastudele päikese kätte. Kritallprisma tekitab vikerkaare. VAIM: selgus, neutraalsus; tugevdab isiklikku seisukohta, parandab mälu ja tajumisvõimet; suurendab teadlikkust ja toob mõtlemisse selgust. KEHA: tugevdab energia liikumist, närve, aju, näärmeid; kergendab valu ja turset; ravitakse voolmeid, kõhulahtisust, podagrat, neerukive, vedelikupeetust. Mäekristallide loomus on kootav. Mees leotatud mäekristallid pidavat suurendama piimaeritust.

MAAGIA: Võimas kivi igasuguseks maagiaks – tõmbab ligi positiivset energiat, tõstab enesekindlust ja annab lisaenergiat, kui oled väsinud, tunned end kehvalt või taastud haigusest. Mäekristall suurendab energiat ning tõmbab tähelepanu. *Kanna kuldketi otsas selget mäekristalli, nii, et see puudutab ihu südame kohal. Kristallist saad jõudu ja energiat, kuld annab samuti energiat ja annab päikesejumala kaitset. * Kanna kurgutšakra kohal mäekristalli – see aitab tõsta enesekindlust. * lauba vastas hoituna aktiveerib kolmanda silma ning annab mõtlemiseks loovenergiat.

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st