Öökull, jaad

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Kujud > Loomad, linnud, konnad, putukad >Öökull, jaad
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Öökull, jaad 1 10.00 EUR
 
naturaalne kivi

37*30x18 mm

JAAD – Seda kivi on inimkond kasutanud üle 6000 aasta. Jaadi arvatakse õnnistavat kõike, millega ta kokku puutub. Puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Rahustab emotsioone ja säilitab ühtsuse kommuunis. Pakub enese kasulik-olemise ja iseseisvuse-tunnet. Aitab kivi kasutajal hakkama saada oma olukorras. Südametšakrale – suurendab armastust ja hoolivust. Kaitsev kivi. Tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Edendab iseseisvust. Tõstab harmooniat, rahulikkust ja tasakaalu. Vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Aitab taastuda pärast ootamatuid muutusi nagu töö kaotus, matused või lahutus. Lihtsustab ligipääsu spirituaalsesse maailma ja rituaalsete teadmiste juurde. Julgustab loovust ja unistuste täitmist. Eliksiirina kasutades vabastab negatiivsetest mõtetest ja ärrituvusest ning rahustab meelt. Tasakaalustab keha meelega. Stimuleerib ideesid, muutes ülesanded kergemini teostatavaks. Aitab unenägusid meeles pidada ning vabastab allasurutud emotsioone läbi unenägude. Laubale paigutatult toob tähendusrikkaid unenägusid. KEHA: puhastav, neerudele ja neerupealsetele. Sarnased omadused nefriidiga. Soodustab viljakust ja abistab sünnitusel. Tasakaalustab vedelikke kehas. Panna ravitsemist vajavale kohale.

Roheline jaad e. SERPENTIIN e. HIINA JAAD- rahustab närvisüsteemi. Kasutada halvasti toimivate suhete harmoniseerimisel. Aitab seada piire ja seega luua küllalt ruumi enda jaoks. Hea meditatsiooniks. Sobib kaitseks eelkõige mürgiste olevuste eest. VAIM: hoolitsus; kergendab stressi ja pinget, harmoniseerib tuju muutusi, soodustab tuge ja vastastikust abi. KEHA: lihaskrambid, reguleerib neerude tööd; parandab ülihappesust ja vähendab setet soontes.

 

Öökull on öö kehastus. Tema öised röövlennud, õudu tekitav hõige ja jõllitavad silmad seostavad teda pimeduse jõuga ja võimega tulevikku näha. Läbi ajaloo on öökulle seostatud tarkusega. See puudutab ka iidse Kreeka öökulli. Väike öökull on jumalanna Athena sümbol. Üks Athena epiteete on “Glaukopis”, mis tähendab eredasilmne. See tuleb sõnast “glaukos”, mis tähendab “särav, kumav” ja “ops”, mis tähendab “silm”. Sõna “glaux” (öökull) tuleb samast tüvest, arvatavasti olenevalt selle linnu unikaalsetest silmadest. Seega lindu, kes näeb pimedas, seostatakse Athenaga, tarkuse jumalannaga. Athenat on kujutatud oma püha linnuga. Neid linde kaitsti ja hoiti Akropolises hulgaliselt, arvates, et see toob võitu lahingutes. Öökull oli ka maagia-, allmaailma- ja ööjumalanna Hekate kaaslane. Tänaseni peetakse öökulli naiselikkuse, Kuu ja öö sümboliks. Ta on maagia, pimeduse, ennustamise ja tarkuse märgiks.

 

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st