Uudised (8)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Pihukivi seleniit

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Lamekivid ja südamed >Pihukivi seleniit
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
seleniit 1 5.50 EUR
 

lameda kuju tõttu kasutatakse  massaažiks ja kivide asetamiseks kehale terapeutilisel eesmärgil.

piltjaspis 45 x 30 mm
seleniit ca. 63 x 43 x 16 mm Vabastab negatiivsest energiast ja puhastab emotsioone. Sobib meditatsiooni ja jooga praktikas.

SELENIIT- Nimi tuleneb Kreeka kuujumalannalt Selenelt. Kõrge vibratsiooniga kivi. Aitab säilitada kontrolli, kui te puhkate. Vähendab pinget. Aitab ära tunda ja lahendada probleeme meie sees. Kaitseb välismõjutuste ja meeltesegaduse eest. Kiviteraapias kasutatakse kaitseks. Selle abil näeme end ümbritsevat teadlikumalt ja murda traditsioonilisi käitumismustreid. Kontroll saavutatakse ja tugevdatakse läbi omaenda elu. MAAGIA: Paranormaalsete võimete arendamiseks. Mida suurem kivi, seda parem. Pange kivi igasse kodu nurka – see loob turvalise keskkonna. Annab uskumatult võimast energeetikat ning aitab ühenduda surnute maailmaga. Selleks pange seleniit voodi alla. Ekstrasensoorsete võimete kiiremaks avaldumiseks töötada koos musta obsidiaaniga – te ei lähe segi nägemustest ning suudate hoida sisemist tasakaalu. Kui tunnete raskust, tehke 2-3 nädalat pausi. VAIM: kontroll, kaitsmine, tugev mõjuvõim; rahustab ärritust ja hüperaktiivsust, annab inspiratsiooni, kaitseb kontrolli kaotamise ja negatiivse energia eest; aitab tagasi tõmbuda; sobib kuumaagiaks. KEHA: tugevdab kudesid ja vähendab valu.


kivide omadusi vaata siit.

Jaspis (punane ja bretšia jaspis) – aktiveerib tsirkulatsiooni ja aitab hakkama saada nõrkuse ja kurnatusega. Tsirkuleerib verd, soojendab ja annab energiat. Toob julgust aitab end maksma panna.

KRÜSOKOLLA - soodustab tasakaalu, esteetilist lugupidamist ja teadlikkust ning harmoonilist ühendust keskkonnaga. Rahulik ja toetav kivi, aitab mediteerida ja suhelda. Eemaldab majast igasugust negatiivset energiat. Stabiliseerib suhteid, nii kodus kui ka isiklikus suhtluses. Annab kõikidele tšakratele uut energiat. Päikesepõimikutšakrast tõmbab välja negatiivseid emotsioone. Südametšakras ravib südamevalu ja suurendab armastusvõimet. Kurgu kohal parandab suhtlemist. Kolmandal silmal avab psüühilise visiooni. Soodustab sisemist tasakaalu, sisendab usaldust ning tundlikkust. Inspireerib loovust. Ületab foobiaid. Soodustab tõerääkimist ja erapooletust. Leevendab süütunnet ja toob kaasa rõõmu. KEHA: artriit, luuhaigused, lihasspasmid, seedetrakt, haavandid, vere- ja kopsuhaigused. Vabastab mürkidest maksa, soolestiku ja neerud. Põletikele kurgus ja mandlites, alandab vererõhku, mahendab põletusi. Tugevdab kilpnääret. Premenstruaalsündroomi ja menstruaalkrampide korral. Pange nahale või kolmandale silmale.

Piltjaspis – abistab seedimisel ja väljutamisel (kõht, pankreas, sooled), tugevdab põrna ja sidekudede puhastumist. Vaimselt annab vastupidavust ja truudust.

Serpentiin (Hiina jaad) - tugev lõõgastaja, aitab värvilisuse, rahutuse ja kaitsmatuse-tunde puhul. Vähendab südame arütmiat, neerude, kõhu ja menstruaal-probleemide puhul.


 

Seotud tooted: