Uudised

02/04/2020 14:27  Aprillikuu uudised

 • Kuuga tiaara punaste kristallidega, hind 6 €
 • Uuenenud valik pärgasid ja peavõrusid.
 • Hõbeketid, erinevad stiilid ja pikkused.
 • Triquetraga  hõbe sõrmus, suurused 16,17,18, hind 18 €

  Triquetra - Kolm on väga oluline number keldi ja wicca traditsioonis.  Selle kujundi moodustavd 3 vesica piscis`t (kala põit), mille sees või ümber võib olla ring. See on kolmainsuse sõlm, mida kasutavad religioosse sümbolina nii kristlased kui polüteistid. Kristlastele on see Isa (Jumal), Poega (Jeesust) ja Püha Vaimu ühendav sümbol. Triquetra sümboliseerib kolmest jumalannat neitsi, ema ja vanurina.  See sümboliseerib elu, surma ja taassündi ja kolme loodusjõudu: maa, õhk ja vesi.
 • Uuenenud valik meeste sõrmuseid ja kividega hõbesõrmuseid.
 • Valge kullaga kaetud, niklivaba, allaergiavaba sõrmus, 2 tk., suurus 15, hind 10 €
 • Kuldne öökulliga sõrmus, suurus 18, hind 9€
 • Kuldne maoga sõrmus, 2,50ct Austria kristall, ümara lõikega kivi 9 mm, punane, valge, beež, erinevad suurused, hind  alates 6 €
 • Küünistega sõrmus, erinevad suurused, hind 8 €
 • Naturaalse musta ja punase  ahhaadiga sõrmused, suurus 18, hind 8 € Ahhaadil on omadus pakkuda sisemist rahu ja visadust. Ümbritseb harmoonia ja sõprusega. Soosib stabiilsust ja rahustab ärevust. Üks iidsemaid talismane. Kaitsev kivi siia maailma sündijale. Seega sobib rasedatele, aitab sünnitusjärgse depressiooni puhul ning kaitseb halbade unenägude, kurja silma ja stressi eest. Sobib kurvameelsele inimesele tõdemaks, et kõik halb möödub.
 • Prossid.
 • Tai Buddha kuju. Kaitse Buddha. Anna oma kodule zenilikku välimust selle Tai Buddha kuju abil. Kuju on valmistatud resiinist ning käsitsi värvitud, mis loob terrakota efekti. erinevad suurused, hind alates 15 € NB! Saada ainult veebipoes!

 • Sheesham puidust valmistatud karp eeterlikele õlidele. Seda puitu  nimetatatakse Indias ka roosipuuks, mis on saadud taastuvressurssidest ning toodetud õiglaste ja ausate põhimõtetega. Karp sobib 10 ml pudelitele. Seeson 2  lahtrit külgedel, mida saab kasutada  erinevate aroomiteraapiaga seotud esemete hoidmiseks. Mahutab 12 eeterliku õli pudelit suurusega 10 ml + 2 tühja küljelahtrit. hind 29 € NB! Saadaval vaid veebipoes!


 
 
 • Aroomiteraapia auto komplekt.  hind 22 € Muuda oma autoga sõitmine mugavamaks aroomiteraapia abil. Saad valida oma lemmik  aroomiõlid või segud ning nautida tervendavat ja positiivset elamust autos sõitmise ajal.  Metallkapsel, 30 mm,  koos viltpadjaga, millele saad tilgutada paar tilka õli, saadab sininu meeldivat lõhna. Kinnita kapsel  auto ventilatsiooni ava külge, et aroom saaks levida. Kapsel on valmistatud  kõrge kvaliteediga roostevabast terasest. Kaasa 10 pestavat ja korduvkasutatavat, erinevat värvi  vilt-padjakest õli jaoks. Lõhna kogustoma autos saad ise reguleerida õli hulga lisamisega. Saadaval ainult veebipoes!
 • Aroomiteraapia difuuser-kaelaripatseid koos oma lemmiklõhna või lõhnaseguga saad kanda igal pool kaasas, kuhu iganes ka ei läheks.  Samas naudid ka  positiivset kasu oma tervisele.  Igas kapslis on väike imav padjake, millele saab panna eeterlikku õli, mis  eritub aeglaselt läbi kapsli avade.  Lõhn võib kesta mitu päeva, samas saad seda alati lisada, kui tunned vajadust.  Kapsleid on saada kahes suuruses, 20 mm ja 30 mm, paksusega 5 mm. Kapslid on valmistatud roostevabast terasest, mis ei muuda värvi ega tuhmu eeterlike õlidega kokku puutudes.  Iga kee tuleb koos 10 erinevat värvi padjaga kaasas.  Kapsli tagumine pool on aukudeta, sileda pinnaga. Kapsel avaneb tillukese, paremal küljel oleva  haagi abil. Kapsel kinnitub tugeva magneti abil. 30 mm 25 e ja 25 mm 23 €  Saadaval ainult veebipoes!
 • 925 hõbe kaelaripats keldi sõlmega , 25 x 25 mm + 45 cm kett hind 20 €   Keldi sõlm sümboliseerib inimese lähedust loodusega ja vastastikust sõltuvust inimese ja keskkonna vahel, samuti katkematut spirituaalset kasvu ja hinge taassündi. Nad vastutasid Adama ja Eeva Eedeni aiast väljaajamise eest ja sümboliseerivad Jumala tahet.
 •   Roodiumiga kaetud kaelaripats draakoniga, nahkpaelaga, ripats 47 x 53 x 23 mm hind 4 €
  Draakon on nelja elemendi – tule, vee, maa ja õhu – omadusi ühendav valguse ja pimeduse, Päikese ja Kuu, mehelikkuse ja naiselikkuse ning kõigi vastandite ühtsuse sümbol. Hiina mütoloogias sümboliseerib häid jõude, kasutatakse keisri põhisümbolina.
 • Ristiga kaelaripatsid. Rist sümboliseerib maa ja taeva ühendust, Elupuud, aja ja ruumi kokkupuudet. See oli üks esimesi maagilisi ja universaalseid müstilisi sümboleid. Rist on kohtumispaik, ristteed ja sel juhul ka saatuse sümbol.
 •     Pehmest sametist kotikesed ehetele vm. erinevad suurused ja värvid, hind alates 0,50€  tk.
  Sädeleva koralli mustriga organza kotikesed, erinevad värvid ja suurused, hind alates 0,30 € tk.
 • Rinnahoidja, mida saad kanda ka liibuva pluusi  või polo peal, et anda efekti oma välimusele. NB! tikand võib erineda pildil olevast! - rinnaalune mõõt 96-100 cm B korv
  taga 5-realine kinnitus hind 12 €
 • Hõbedane.laiade varrukatega body suurus 38 hind 17 €
 • Valge läbipaistev lilltikandiga body, hind 25 €
 • Varrukateta gooti stiilis tuunika, must/punane, suurus 42-44, hind 18 €
 • Kihiline must tüll seelik, hind 22 €
 • Keraamiline valge rahakass kass padjaga, rahakassa all ava, kassil kaelas kelluke, 8 cm, hind 16 €   Rahakass 12 €  Rahakassi tuntakse ka õnnekassina. Õnnekass Maneki Neko on Jaapani keeles viipav kass. Rahakassid on populaarsed õnnetalismanid Hiina ja Jaapani kultuurides ning sageli on nad restoranide, poodide ja teiste äride  sissekäikudes, kus nad toovad õnne äri omanikule.
 • Kleep-pildid autole, peeglile, seinale jne.
 • Nahast kaantega märkmikud ja päevikud. Need märkmikud on suurepäraseks kingituseks igaks elujuhtumiks.  Too pisut "Troonide mängu" ja maagia hõngu. Märkmikud on detailiderohked - metallist haagid, naturaalsed kivid, paelad, rihmad, põletatud leheservad,  jne. Igal märkmikul on oma unikaalne stiil jaeesmärk. Maailmakaardi muster viitab reisimärkmikule.  Märkmikke saab kasutada päevikuna, sketšide tegemiseksvm. ülestähendusteks. ✔ Populaarsust koguv kingiidee ✔ Suuremad raamatud 200 leheküljega - valmistatud loodussõbralikust paberist

 • Puhtaid õlisid taimedest, ürtidest ja puudelt on kasutatud tuhandeid aastaid tervendamiseks, võrgutamiseks ja lummamiseks.  Lõhn toob esile mälestusi ja emotsioone. Kui soovid oma koju armastust, siis täida see lõhnaga! Nüüd saad vabastada tõelise maagia ja aromaatsete õlide väe omas kodus.  See kaunis klassikaline pulkadega lõhnadifuuser sisaldab vaid naturaalseid eeterlikke õlisid (mineraalõli baasil), mis köidab sinu perekonda ja sõpru.  Aroom levib aeglaselt ja  kergelt läbi pulkade ning täidab iga ruumi meeldiva ja tõeliselt aromaatse lõhnaga. Aroom kestab ca 12 nädalat. 120 ml 24 € Erinevad lõhnad.   NB! Saada ainult e-poest!
 • Lõhnadifuuserid on ajatud ja elegantsed, tootes suitsu- ja leegivaba lõhna sinu koju ja kontorisse. Lisa lihtsalt  vette pisut oma lemmiklõhna aromaatse elamuse saamiseks ning pane aroomidifuuser tööle. Lõhnadifuuser töötab vaikselt, ultraheli lainete abil. LED valgus lisab ka emotsiooni. See on ka lihtne õhu niisutamise viis. Aroomidifuuserit on väga lihtne kasutada. Tuleb vaid lisada mahutisse vett ja eeterlikku õli.
 •  Sädeleva tahulise klaas kristalliga pastakas, sinine tint, vahetatav tera, erinev värv,  hind 4 €
 •   Pastapliiatsi tera metallkapslis, sobib kristalliga pastakale, erinevad pikkused, hind alates 1 €
  Corona viirus on mõjutanud väga palju meie igapäevast elu. Et uuesti eluga edasi minna, on vaja teha palju muudatusi. Sama elu ei tule enam kunagi tagasi. Kauplus  Minerva jätkab tööd veebipoena. Veebipood täieneb pidevalt uute kaupadega, mis on saadaval ainult veebipoes. Praegune riiklik olukord  on meid kõiki kodudesse sulgenud. Meie vajadused aga pole muutunud. Ostude tegemine on hetkel jäänud vaid veebipoodidesse. See on isegi mugav ja tõenäoliselt jääb meie igapäevaseks tegevuseks ka edaspidi.  Ajutiselt on kauplus Minerva Võrus suletud. Kaupluse edasine käekäik sõltub viiruse leviku kulust. Kaupluse saab avada, kui selleks on võimalus. Jälgige teadaandeid kaupluse infolehel.
  Kauplus aadressil Võru, Vabaduse 17 a on ajutiselt SULETUD viiruse tõttu.
  Oste saab teha vaid veebipoest. Lp. Võru kaupluse kliendid! Te saate oste teha  veebipoest, kuna kauplus on ajutiselt suletud teadmata ajani.
  Ostude tegemine veebist on turvaline. Kauplus on olnud suletud alates 13. märtsist ega pole kokku puutunud klientidega. Seega puudub ka  oht viiruse levikuks.
  Veebitellimusi täidetakse  vastavalt maksete laekumisele ja kullerfirmade töögraafikule.


  Hoidke endid ja oma lähedasi!
  Head ostlemist!

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Self guided audio tour app image