Maagia

21/04/2020 09:58  Noorkuu rituaal raha väestamiseks. Roheline maagia


Noorkuu rituaal raha väestamiseks.


parim aeg rituaali läbiviimiseks, kui Kuu on Sõnni tähemärgis.


 
Järgnev rituaal aitab Sul ühenduda külluse energiaga - looduse rohelise väega.
Puud ja taimed on ühenduses meie ühisteadvusega. See on olemise seisund, mis laseb meil liigina ellu jääda. Suhtlemine taimede maailmaga avab meie südamed rohelise energia saamiseks ja loob ligipääsu ühisenergiale, et saaksime tervendada iseendid ja kogu maailma.
Selles rituaalis kasutatakse raha. Kuid kuidas on raha ja taimed seotud? Neis mõlemas on roheline energia. Ka raha võib olla osa ühisteadvusest, kui läheneda sellele austusega. See tähendab voolu sisse ja välja teie elus, tuues küllust ja heaolu.  Teie eesmärgikindla töö tulemusena saadud raha on püha, universumi tunnustus sellest, et olete õigel teel.  Raha aitab teil kanda hoolt teiste ja iseenda eest. Rahasse tuleb suhtuda austusega. Küllust on universumis küllaga ja selle ulatus on lõpmatu. Selle energiale on ligipääs kõigile võrdselt.
See rituaal aitab vähendada negatiivset suhtumist seoses
rahaga: sinu väärtustamist või võimet saada piisavalt seda, mis oled väärt. See aitab maha raputada vanad programmid, mis on Sinu alateadvuses, näiteks nagu "räpane raha" või "kunagi pole piisavalt".
Parim päev raha maagiaks on neljapäev.


ROHELINE MAAGIA


Rituaaliks vajad: Rituaali käik:
  1. Pane viiruk põlema. Graveeri küünlale  (soovitatavalt väike küünal, mis põleb kiiresti ära) teravikuga jõukuse märk (kui tead sellist märki) ja hõõru küünal kaneeli õliga kokku.
  2. Süüta küünal oma altaril jumalanna pildi või kuju juures.
  3. Kutsu jumalannat abiks (loe loitsu, kui tead)
  4. Istu laua taha (kas toas või õues), pane taim enda ette ja kuhja sularaha selle juurde (võib panna ka oma pangakaardid ja krediitkaardid)
  5. Maanda end ja hinga sügavalt sisseja välja 3 korda.  Kujutle Maaema energiat Maa sügavusest enda sisse tulemas jalataldade  kaudu. Sisse hingates tõmba see enda sisse kuni pealaeni kroontšakrasse. Välja hingates saada tagasi maa sisse.  Tee seda vähemalt 3 korda, kuni tunned, et oled rahulik ja keskendunud.
  6. Aseta oma parem käsi südame kohale ning hoia õrnalt taime lehti oma südame vastas. Tunne oma südames tänutunnet. Ütle taimele, kui väga  Sa teda austad, kui tark ja kaunis ta on.  Kui see tundub Sulle rumal ja ebamugav, hinga lihtsalt see tunne välja ja jätka. Sinu taim on elusolend ja armastab  austust, samuti nagu Sa isegi. Kuigi ta vibreerib teistsugusel teadvustasandil,  tunnetab ta Sinu vajadusi ja soovib Sind aidata.  Palu taimel saata Sulle oma rohelist mahla. Varsti hakkad tundma kerget värelust oma sõrmedes, kui taim vastab.  Ava end täielikult kingituse vastuvõtmiseks.  Palu, kas on midagi, mida Sa peaksid teadma, et suuremat küllust ja heaolu vastu võtta. Sõnum võib tulla kujundina, impulsina, sõnafraasina või tundena, igaühel isemoodi. Jälgi, mis juhtub Sinu sees ja ümber.
  7. Kui oled saanud vastuse, täna taime ja pane käed oma sülle.  Hinga vaikselt ja keskendu oma südamele. Võta rahahunnik ja pane see ümber taime. Lase roheline energia raha sisse, liigutades oma käsi aeglaselt selle kohal edasi-tagasi.  Lausu:  "Püha raha, ma palun siin, võta  kasvanud vägi, loo energia liin, mis tagasi mulle toob  küllust suurt!"  Võid luua ka omaenda loitsu. Kiirga tänulikkust raha peale, nagu tegid seda taimega.  Kui oled lõpetanud, pane laaditud raha oma rahakotti. Tea, et iga kord, kui kasutad seda raha, kasvan Su küllus. Väldi selle raha kiiret kulutamist, ole kannatlik!  Sõnn eelistab, et leiaksid vajaliku koha raha kasutamiseks.
  8.  Mine oma altari või Lakshmi juurde, täna teda jalase küünlal lõpuni põleda.  Kasuta afirmatsioone, nagu  " Raha tuleb minu juurde lihtsalt ja ma kasutan seda targalt"  või   "  Mul on raha ja see sobib mulle"  Mine edasi oma uue jõukuse teadmisega!

 

                                 
 

 

 Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Self guided audio tour app image