KÕRVARÕNGAD

E-pood > EHTED > KÕRVARÕNGADEhted on turvalised, mürgi- ja allergiavabad.
Ehete tootmiseks on kasutatud vaid parimaid materjale. Moe-ehted sisaldavad põhimaterjalina juveliiri pronksi, mis on kaetud kas 18K kulla, plaatina või tuhmumatu roodiumiga.
Cubic Zircone (CZ) on tugev materjal, optiliselt veatu ja tavaliselt värvitu, kuid võib olla tehtud erinevates värvides.
Tsirkoon on tuntud juba vanast ajast. Keskajal oli tsirkoon tarkusekivi. Ta kaitses kurjade vaimude ja unenägude eest, soodustas isu, vaigistas janu ja tugevdas närvisüsteemi. Tsirkoon on Veevalaja tähtkujus sündinute kivi. Mõjutab otsmikutšakrat. Kivi kasutati kopsuhaiguste ja allergiate vastu ning "tsirkoonvett" maksa- ja pankrease vaevuste puhul. Ehteid puhastada voolava veega. NB! Mõned kivid võivad kuumutamisel või valguse käes oma värvuse kaotada.
Kõik tsirkoonkivid on Russian Formula kivid, mis on viiest astmest parim ega kaota sära ja värvi kunagi. Peaaegu neli dekaadi on Russian Formula kivid seadnud standardi tsirkoonide puhtusele, särale ja lõikeservale.
Kõik kasutatavad kristallid on ehtsad Austria kristallid. Alates 1842.aastast on need kristallid tunnustatud maailma kõige puhtamateks oma sära, serva lõike ja selguse poolest. Austria kristall pole küll kaubamärk, kuigi võiks seda vabalt olla. Üldine termin seostub Swarovski kristallidega, mis on toodetud Austrias, Wattenis.
Kõik kasutatavad kalliskivid on Brasiilia ja Tansaania naturaalsed kivid. Kalliskivi on atraktiivne mineraal, mida lõigatuna ja lihvituna kasutatakse ehete valmistamisel. Kuigi kindlad kivid (nagu Lapis Lazuli) ja orgaanilised materjalid (nagu merevaik ja gagaat ) ei ole mineraalid, kasutatakse neid siiski ehete valmistamisel ja peetakse sageli kalliskivideks. Enamus kalliskive on kõvad, kuid ehete valmistamisel kasutatakse ka pehmeid materjale, millel on vajalikud füüsilised omadused esteetilise väärtuse jaoks.

KLASSIFIKATSIOON. AAA, AA, AB
AAA- Parim kvaliteet.
Materjal, stiil, kate, kivid on ainult parima kvaliteediga. Nende ehete hind on kõrgem, kuid neid ehteid käes hoides tunnete parimat. Kasutatavad materjalid on Swarovski kristallid ja Russian kristallid, samuti teemandi-välimusega AAA Cubic tsirkoon. Need poleeritud tooted ei tuhmu topeltkatte tõttu ning suudavad säilitada sära pikka aega.

AA – ehted hea hinna ja kvaliteedi suhtega
Materjal kvaliteetne, puhtad tsirkoonid, tuhmumatu pind kas roodiumi või kollase kullaga kaetult.

AB – esmalt hind!
Selles grupis on ehted väga konkurentsivõimeliste hindadega vastuvõetava kvaliteediga. Need on tavalised masstootmise ehted.

5 mm x 4 mm kummist kõrvarõnga tagused tk.

Pehmed kõrvarõnga tagused igasuguse kõrvarõnga jaoks. Sobivad ka konksuga kõrvarõngastele, et need kõrvast...
Kogus: 1242
Hind: 0.02 EUR
+ - 

925 hõbedast kõrvarõnga tagused tk.

Kogus: 504
Hind: 0.20 EUR
+ - 

Hagerty Pearl Clean

Õrn puhastusvahend, mis taastab naturaalsete pärlite, opaalide, türkiisi ja koralli  ilu. Eriti sobiv...
Kogus: 9
Hind: 8.80 EUR
+ - 

Kõrvarõnga tagused, vask-plastik tk.

materjal: plastik ja vask ca 7 mm Kõrvarõnga tagused sobivad jämedamale kõrvarõngale.
Kogus: 219
Hind: 0.10 EUR
+ - 

Kullatud kõrvarõnga tagused 1 tk.

6 mm x 4.5 mm (3 mm paksus) kullatud messing
Kogus: 907
Hind: 0.03 EUR
+ - 

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st