Tellimine

  NB! TÄHTIS TEADE!

Valminud on uus veebileht minervashop.eu
Lehte saab vaadata
siit 
Tellimusi toodetele saab teha mõlema lehe pealt.  Tooted on kummagis veebipoes erinevad. Uue lehe sisu on veel loomisel ja tooteid lisandub iga päev. Veebitellimusi saab teha koheselt. Mõne aja pärast lõpetab tegevuse vana leht minerva.ee ja tööd jätkab täies mahus uus pood minervashop.eu
Küsimuste korral saatke sõnum meilile  info@minervashop.eu Tellimused täidetakse pärast maksete laekumist. Meeldivaid oste uues poes!Tere tulemast kauplus-salongi Minerva e-poodi!
e-poest tellimine on lihtne.
Tellimuse saab teha sisse logides püsikliendina ja ka ilma sisse logimata. Püsikliendiks saab registreeruda pärast esimese tellimuse vormistamist.
Vali vastava ikooni alt omale sobiv kaubagrupp. Sealt leiad veel omakorda alajaotused, mis hõlbustavad vajaliku kauba leidmist.
Võib panna ka soovitud toote nimetuse  kodulehe vasakul veerus olevasse otsingu lahtrisse. Siit leiad kiire juurdepääsu vajaliku toote juurde.
Kui kauba juures puudub ostukäru ikoon, siis on kaup hetkel otsas.
Iga toote juures on selgitus. Pildil klikates saab pilti suuremaks teha  ja ka edasi järgmisi pilte sirvida.

Tellimust kinnitades pole vaja lisada faili, kui te pole tellinud pildiga personaalehteid. Jätke see vahele ja täitke kõik vajalikud väljad. Valige transpordi viis ja Smartposti valikul ka kapi suurus.
 

NB!  Tellitud kauba saab lasta kaunilt pakkida kingitusena. 

Meeldiva kingituse pakkimise näidise leiate peamenüüst - Kingitused - alt. Pakkimiseks kasutatavate materjalide värvivalik on varieeruv. Ka värvides saab kokku leppida. Igal pildil on number. Selle järgi saate teada anda oma valikutest. Pakkimise tasu sõltub materjali ja stiili valikust. Hind lisandub tellimusele kokkuleppel.

Pakile võib lisada pakikaardi, ka sõnumi saab lasta sisse kirjutada.

Selleks palun eelnevalt telefonitsi  või meili teel kokku leppida.


Küsimuste tekkimisel helistage või meilige julgesti!
tel. 5167530  7868680
info@minervashop.eu


Kauba kättesaamisviisid:

1) Itella SmartPostiga Eestisse, Soome, Lätti ja Leetu pakiautomaatidesse
  • SmartPOSTi pakiautomaat on „iseteeninduslik postkontor“.
  • Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja õhtul kaua avatud.
  • Paki saajale on kõige tähtsam, et kaup jõuaks sihtkohta parimas korras ja ilma ebameeldivate üllatusteta.
  • SmartPOSTi siseruumides paiknevate pakiautomaatide puhul ei pea muretsema, et külm, kuumus või niiskus sinu hinnalist saadetist kahjustama pääseks.
  • Tootegrupid, mida liigne külm, kuumus või niiskus kahjustada võib, on näiteks järgmised: ilutooted (kosmeetika, parfüümid, läätsed), tervisetooted, elektroonika, arvutikaubad, fotokaubad, toiduained/toidulisandid.
  • Meie heitlike ilmaolude juures on SmartPOSTi siseruumides paiknevad automaadid tark valik.
Siit saate tutvuda SmartPostiga.

Valige nimekirjast sobivaim pakiautomaat. Lisage oma telefoninumber!
Võrust viiakse kaup edasi iga päev kell 14.00

2) Tulen ise järele  või lisatellimus - 0 €
Kaubale on võimalik järele tulla kauplusesse Minerva. Kauba eest saab maksta kohapeal sularahas või kaardiga.
Võru  Kreutzwaldi 25
Lahtioleku ajad :
T-R 10.00-18.00
L 10.00-14.00
P, E suletud

3) SmartPost Soome.   Transpordi valikul lisage selgitusse soovitud pakiautomaat. Valiku leiate siit.
4) Smartpost Lätti ja Leetu

5) SmartKULLER Eestis    Kuuel päeval nädalas (E-L), v.a. riiklikud pühad,  pakkide kättetoimetamine.  Kullervõrgustik katab kogu Eesti.
·         Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.
·         Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta  SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.
6) Cargobus 6€

7) Transport teistesse riikidesse 15-22 €

Kauba eest tasumine ja tarneaeg:

  Kaupluses olevatel toodetel on tarneaeg 2-5 tööpäeva. Laupäeval, pühapäeval ja esmaspäeval esitatud tellimused väljastatakse teisipäeval. Esmaspäeval ja pühapäeval ning riiklikel pühadel pakkide väljastamist ei toimu.  Pakk postitatakse hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale arve laekumist OÜ Kaiminerva arvele:

a/a EE644204278625377108

Coop Pank AS SWIFT/BIC EKRDEE22

  Ülekande tegemisel märkida selgitusse arve number  ning tellija ees- ja perekonnanimi.

NB! Peale tellimuse kinnitamist saadetakse arve  tellimuses märgitud meiliaadressile.

Kauba tagastamine:

Teil on õigus kaup 14 päeva jooksul, alates selle kättesaamisest, tagastada. Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Postikulu tagastamisele ei kuulu. Samuti jäävad paki tagastamisega seotud kulutused ostja kanda. Paki saab   tagastada Smartpostiga Võru Kagukeskuse pakiautomaati (tel. nr. 5167530) Tasuta paki kättesaamise koodiga. Saajaks märkida OÜ Kaiminerva.  Raha tagastatud toote eest kantakse tagasi 10 tööpäeva jooksul. Raha tagastatakse ainult sellele kontole, kust ülekanne tehti. Tagastamis soovist anda eelnevalt meili teel teada: info@minervashop.eu

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Self guided audio tour app image