925 hõbe ripats Haldjas pentagrammiga

E-pood > EHTED > KAELARIPATSID > 925 Hõbedast ja hõbetatud ripatsid >925 hõbe ripats Haldjas pentagrammiga
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
0 24.00 EUR
925 hõbe 40 mm x 15 mm ripats.
kett 42 cm

Spitituaalsus, vägi, harmoonia ja saavutused.

See haldjas aitab üles ehitada puhtust, siirust ja tõde, samuti aidata maagias, töötades meele väe, suhtluse ja teadlikkusega. Tal on vägi, mis tõrjub tagasi negatiivset energiat, tõstab vibratsiooni taset ja toob kaasa positiivset tulemust.
Pentagramm on üks maailma iidsemaid sümboleid. Algupäraselt kujutas ta tähte ja seega müstilist energiat. Seda kantakse eesmärkide saavutamiseks.

Pentagramm – Üks maailma iidsemaid sümboleid. See on uuenemise, taastekkimise ja muutumise sümbol. Algupäraselt sümboliseeris ta tähte – seega ka müstilist energiat selle ümber. Seda sümbolit kantakse eesmärkide saavutamiseks. Kaelas kantuna kaitseb maagi ja annab talle väe. Pentagramm on viie tipuga geomeetriline kujund, mida kreeka filosoof ja arvuteoreetik Pythagoras pidas müstilise harmoonia sümboliks. Tema ja ta järglased viitasid sellele kui hugieia`le, mida tõlgitakse sageli “tervis”, kuid mille mõtet edastab paremini “terviklikkus”. Pythagorase meelest seisnes sümboli tähtsus selle viies tipus, mis on arvude 2 (mis tema meelest tähendas naiselikku ja maist) ning 3 (mehelik ja taevalik) summa. Seega sümboliseeris arv 5 vastandite kosmilist harmooniat, taeva ja maa abielu. Ülespoole tipuga suunatud pentagramm sümboliseerib “vaimu”, mis valitseb nelja materiaalse maailma elementi. Kahe tipuga alla suunatud pentagramm sümboliseerib valgust ja vaimsust. Tähistab püüdlust, vaimumaailma ja haridust. Tagurpidine viisnurk on saatana sümbol (tipuga all) ja suunatud mustale maagiale. Pentagramm ringi sees on püha ruumi tähis, tähistab ka maaelementi või mateerias avalduvat jumalikkust.

 

Seotud tooted:

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Koduleht Elitec'st