Uudised (8)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Naturaalsed kivid

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid

NAISTELE VAJALIKUD 10 KRISTALLI SPIRITUAALSEKS, FÜÜSILISEKS JA EMOTSIONAALSEKS TERVISEKS

roosa kvarts - tervendav ja armastav energia naiste jaoks. Õrn, samas võimas kivi mineviku emotsionaalsest valust vabanemiseks ja murtud südame tervendamiseks.  see kivi õpetab armastama iseennast. Vaata veel.
safiir, sinine - sümboliseerib taevasina ja taevaga seostuvat tõde, harmooniat, kõlbelist puhtust ja mõttesügavust. Tarkuse ja kuninglikkuse ning ennustamise ja jumaliku soosingu kivi. Vaimse tõe otsingu kivi, ühendatakse armastuse ja puhtusega, hõlbustab eneseväljendust ning oma tõe rääkimist. vaata lisa.
merevaik - tervendab ja toetab emotsionaalset keha eemaldades negatiivsed energiad, mis on viinud ära optimismi ning asendab selle väeka energiaga, mis viib positiivsete muutusteni. Vaata veel.
tsitriin - toetab naise organismi tema loomulikes menstruaaltsüklites ja menopausi ajal, samuti depressiooni ja ennesehinnanguga seotud probleemide korral. Vaata veel.
almandiingranaat - suurepärane kivi paljudele erinevatele naistele. Aitab kaasa fertiilsusele ja seksuaalsele libiidole. vaata veel.
ametüst - suurendab loovust, intuitsiooni ja sügavamat ühendust iseendaga. sobib naistele, kes on ülemäärases stressis, vihased ja lihtsalt end kaotanud. Vaata lisa.
kabamba jaspis - sobib rasedatele või neile, kes soovivad rasestuda. Hea kivi maandamiseks  meditatsiooni ajal. Vaata lisa.
must oonüks - Maandab ja stabiliseerib emotsionaalset keha, tuues tugevust raskustes või segastes olukordades ning raskes vaimses ja füüsilises stressis. Rahustab närvilisust ning vaigistab ärevust ja hirmu. Rahustab tujukust ning taastab ratsionaalse mõtlemise ja enesekontrolli. Vaata lisa.
amasoniit - Õigluse ja julguse kivi. Aitab korrastada mõtteid ja väljendada tundeid. Näitab probleemide erinevaid külgi ning aitab vaadata olukordi uue pilguga. Muudab abielu õnnelikumaks. Suurepärane emotsionaalse keha tervendaja. vaata lisa.
punane korall -
Tõrjub rumalust, närvilisust, hirmu, masendust, mõrvamõtteid, paanikat ja õudusunenägusid. Annab oma kandjale kainet meelt, mõistlikkust, julgust ja tarkus
t. Reguleerib menstruatsiooni.


MAAGILISED KRISTALLIDE VASTED :

Roosa kvarts - armastus
Granaat - seks
Smaragd - viljakus
Tiigrisilm - töö
Malahhiit - raha
Ametüst - kaitse
Merevaik - sõprus
Oonüks - needuse murdmine
Obsidiaan - õnn
Topaas - õiglus
Türkiis - tervis
Mäekristall - enesekindlus
Kuukivi - haldjad
Hematit - esivanemad


NÄDALAPÄEVADE KRISTALLIDE VASTED :

esmaspäev - opaal - ravimine
teisipäev - rubiin - jõud
kolmapäev - ametüst - ennustamine
neljapäev - safiir - raha
reede - roosa kvarts - armastus
laupäev - mäekristall - kaitse
pühapäev - karneool- õnn


JÕUKUSE KRISTALLID

tsitriin-ametüst-granaat-verdeliit-kinaver e. draakonikivi-turmaliin

kuld-lepidoliit-rubiin-päikesekivi-tektiit-topaas-tiigrisilm

roheline sammalahhaat


Kivide värvide mõju

türkiissinised kivid  Hoiavad tagasi liialdusi, neutraliseerivad äärmusi, rahustavad, leevendavad stressi, taastavad rahu pärast tormi. Aitavad ületada konflikte ja tulla toime nii enese kui teiste raevuga. Maandavad agressiivsust ja aitavad julmusega toime tulla. Ülemäärase kirglikkuse vastu.  Aitavad lõõgastuda, vabastada pingetest ja kasvatada tolerantsust. Heledamad toonid muundavad spirituaalse arusaamise ja mõistmise abil saavutataud sisemise harmoonia ja rahu väeks. Sisemise harmoonia  tagasisaamikeks samal ajal, kui tegelete ümbritsevate pingetega.  Teiste inimestega parema kontakti saavutamiseks ning teiste ja enese paremaks mõistmiseks. Tumedamad toonid annavad kohanemis- ja  õppimisvõime uue vastuvõtmiseks. Aitab säilitada nooruslikku suhtumist.  Avavad uutele ideedele, pakuvad uusi väljavaateid ja aitavad kohaneda uute keskkondadega.  Aitavad näha asju uue nurga alt.  Siia kuuluvad türkiis, apatiit, seleniit, topaas, krüsokoll, larimar.
Rohelised kivid. Kannavad endas taassünni ja kasvu energiat.  Värskete peresuhete ja äriettevõtete kosutamiseks.  Igasuguse kasvamise ja arengu turgutamiseks. Projekti alustamiseks smaragd ja roheline turmaliin keskendumisvõime kindlustamiseks ning edu ja arengu jätkuvuseks. Viljakuseks - uue elu toomise abiks. Tootlikkuseks, progressiks, õitsenguks, materiaalseks eduks ja edasiminekuks.  Karjääri edendamiseks. Tumedamad toonid (tume roheline turmaliin ja aventuriin) füüsiliseks kasvamiseks, paindlikumaks muutumiseks ja enese paremasse vormi ajamiseks. Turvalisuseks rännakul ja seiklustel.  Raha ja heade finantstulemuste saamiseks.  Turvaliseks vanaduseks. Tuleviku kindlustamiseks ja  mugavaks pensionipõlveks.  Heledamad toonid  spirituaalse arengu soodustamiseks ja uuesti kõrgemale eesmärgile pühendumiseks.  Tugevdab religioosset usku. Rohelised kristallid on malahhiit, roheline turmaliin, epidoot, jadeiit, preniit, serpentiin.
Oliiviroheline (oliviin, serpentiin, jaad) Teadmiste ja valgustuste otsingute alustamiseks. Tumedamad toonid aitavad alustada pikki sisekaemuse, visiooni, mõistmise ja tarkuse otsinguid. Aitavad saavutada tuleviku eesmärke, mille jaoks on vajalik sügav ja pikaajaline püsivus.  Heledamad toonid sihikindluse ja püsivuse tugevdamiseks.
Kollased kivid - topaas, tsitriin, berüll, on uute huvide ja suhete kinnistamiseks.  Toovad mõtetesse selgust, lisavad särtsu ja optimismi. Kollane safiir, tsitriin, kollane berüll aitavad saavutada edu uutes seiklustes, otsingutes ja pingutustes.Heledamad toonid , nagu  Tsitriin on hea uute suhete heaks alguseks, toimivaks suhtluseks.  Sobivad universumi eluväe kutsumiseks  meie koju.  Peresuhete parandamiseks, eriti hea koos heledate türkiisivärvi kristallidega koos.  Parandavad laste ja vanemate vahelist suhtlust. Korra hoidmise oskuseks.  Tumekollased toonid sobivad  küpse suhte jaoks, unarussejäetud suhete või sõpruse vürtsitamiseks.  Suurendavad otsustusvõimet, täpsust ja veenmisoskust.  Sobilik müügimeestele.
Kuldsed kristallid (topaas, tsitiin, jaspis, rutiilkvarts, kuukivi, tiigrisilm, bronsiit) annavad entusiasmi ja elevust.  Kõige lähedasem värv maagiale. Võimu ja jõukuse sümbolite värv.  Edu saavutamiseks. Tumedamad toonid on ülima võimu  jaoks - autoriteetsus, juhtimine, edu ja mõjukus.  Kahvatud toonid (tsitriin, berüll, kuld)  õnne, rõõmu ja rahulolu  jaoks. 
Oranžid  kristallid - oranž safiir, - rõõmu ja sõpruse jaoks.  Füüsiliste naudingute - intiimsuse ja seksi - jaoks. Energia koondamiseks, häbelikkusest, ujedusest ja usaldamatusest ülesaamiseks.    Heledamad toonid uute sõprade leidmiseks ja  ühenduse hoidmiseks eluaegsete sõpradega.  Tumedad toonid süvendavad kuuluvus- ja kodutunnet. Õnneliku perekonna kooshoidmiseks.
Sarlakpunased kristallid (rodoniit, päikesekivi, topaas) tugevuseks ja vitaalsuseks nii füüsilisel kui spirituaalsel tasandil. Dieedi pidamiseks. Kaitse füüsilise ohu eest.  Koos tumeroheliste kristallidega  aitab hoida end õnnetuste eest.  Hirmudest ülesaamiseks ja eneseusu parandamiseks.  Võidu, edu ja oskuste kristallid.  Füüsilise jõu jaoks .  Naudinguteks armastuses, elus ja suhetes.  Sügavamad toonid  elujõu säilitamiseks pika perioodi vältel.  Heledamad toonid värskete suhete edendamiseks.  Suurendavad tahtejõudu ja pühendumust keerulisel vaimsel pingutusel.
Punased kristallid  toovad kirge ja energiat. Tõstavad vererõhku ja kiirendavat ainevahetust. Ergutab, suurendab entusiasmi ja innustab.  Annab enesekindlust, mille aluseks on  kartmatus.  Heledamad varjundid vihatunde ja vastumeelsuse maandamiseks. Turmaliin, jadeiit, roosa safiir, granaat, spinell, kaltsiit   hoolivaks ja armastavaks energiaks. Roosa safiir, roosa kvarts, kinaver armastuse või romantika leidmiseks. Tumedamad toonid on yang-energia. Tunnete sügavuse ja pühendumuse suurendamiseks, Elu tõsiduse märkamiseks. Tõstavad ühtekuuluvustunnet.  Rubiin, topaas, spinell, karneool, granaat, punane jadeiit, punane jaspis, kaltsiit, turmaliin, sardoonüks.
Ametüstlilla (ametüst, granaat) on loovuse värv. Aitab näha nii tunnete kui loogikaga. Korrigeerib valearusaamu, kaitseb teiste pingutuste eest meid valele teele juhtida või petta.  Sügavad toonid tuleviku nägemiseks.  Heledad toonid hinge sisse vaatamiseks. Enesehinnanguks ja enese tundmiseks. Spinell, haliit.
Violetne unenägude tõlgendamiseks, maagiaks. Fluoriit, sugiliit, lepidoliit. Sügavad toonid aitavad näha reaalsust uuel moel.  Kõrgema taseme maagiaks. Heaks õnneks. Unistuste realiseerumiseks - ametüst, spinell.  Heledad toonid enda tunnete ja sügavamate ihade mõistmiseks.  Unistused, mis hõlmavad  endas südamest tulevat janu armastuse ja helluse järele.  Elegantselt ja stiilselt elamiseks vajalike teadmiste omandamiseks.
Indigosinised kristallid on haruldased  ja väärtuslikud. Aitavad leida tee kõrgema teadvuse tasandile. Aitavad mõista inimsuhteid. Otsustusvõimeks ja pikaealisuseks.  Sodaliit ja ioliit neile, kes on keerulistes suhetes, tuues rahustavat leebust.  Tumedad toonid edendavad suhtlust. Tõe nägemiseks.  Aususeks.  Lasuriit ja fluoriit - religioosseteks ja spirituaalseteks rännakuteks ning õpetuste ja rituaalide omandamiseks.  Tansaniit aitab pettusepüüdeid läbi näha.  Heledamad toonid - sodaliit ja  fluoriit - viib ühendusse loodusega ja aitab seda sidet mõista.  Alandlikkuse tugevdamiseks, väärikusetunnetuse ja vooruslikkuse  arendamiseks. Teiste hindamise õppimiseks ja tänulikkuse suurendamiseks elu andide eest.
Sinised kristallid on usalduseks. Spirituaalseks kaitseks. Asuriit, sinine topaas, turmaliin, akvamariin, apatiit, kaltsedon, labradoriit.  Heledamad toonid kannatlikkuse arendamiseks, erinevuste lepitamiseks ja andestuse otsimiseks. Sõltuvusest vabanemiseks.  Aitavad hoida ohjes vihapurskeid ning muuta käitumist mahedamaks ja leebemaks.  Aitavad saada lõbusamaks ja usaldusväärsemaks.  Aitavad leinaga toime tulla, minevikust lahti lasta ja süütundest terveneda.  Tumedad toonid  aitavad arendada endas austust  ja kaastunnet teiste vastu.  Õpetavad inimlikkust, diskreetsust ja autunnet.  Aitavad käituda heldemalt ning teha pingutusi teiste teenimiseks.  Õpetavad heatahtlikkust, tundlikkust ja hellust teistega suhtlemisel.
Valged kristallid on naistele omased. Kuu, jumalanna ja taasloomise väeks. Yin-energiaks. Teenäitajad.  Spirituaalsete elementide mõistmiseks oma elus ja universumis.  Seleniit, valge kvarts e. mäekristall, opaal, kaltsiit, kuukivi, jaspis, ahhaat. Parim on kaltsiit.
Mustad kristallid  on väga tugeva kaitsevõimega pakkudes turvalisust.  Vaimseks tugevuseks.  Süvendavad sidet  füüsilise maailmaga. Hematiit, ahhaat, turmaliin on võimukristallid, mis leevendavad hirmu füüsiliste vigastuste ees. 
Pruunid kristallid on abiks paljude pingutuste puhul, meelerahuks, lõõgastumiseks. Rahunemiseks, enda kokkuvõtmiseks, uue elujõu leidmiseks.  Merevaik, jadeiit, jaspis, seleniit, turmaliin, ristikivi, tuliahhaat, tiigrisilm, magnetiit.
Hõbedased kristallid on peegelduseks sisemise teadlikkuse poole.  Elu tõelise eesmärgi leidmiseks. Hõbedane topaas  kahjulike energiate ärasaatmiseks.  Jaspis, kuukivi, hõbe.

Kivid tšakratele:

1. juurtšakra - tuliahhaat, hematiit, suitsukvarts
2. sakraaltšakra - tsitriin, roosa safiir, karneool, roosa opaal ja aventuriin
3. päikesepõimiku tšakra - tsitriin, päikesekivi, kollane jaspis ja kaltsiit
4. südametšakra - nefriit, arbuusturmaliin, roosa kvarts
5. kõritšakra - türkiis, akvamariin, lasuriit
6. kolmanda silma tšakra - asuriit, lilla fluoriit ja kaltsiit
7. kroontšakra - mäekristall, ametüst, teemant


Kristallivesi erineva toime saamiseks:

stressi vastu - aventuriin-magnesiit-suitsukvarts
kaitseks, putukatõrjeks - angeliit

kindlustunne -  serprntiin-nefriit-ahhaat
nooruslikkus - fluoriit-krüsopraas-peridoot
taastumine - epidoot- zoisiit-ookeani ahhaat
kaitse ja energia - must ja värviline turmaliin
häirimatus, rahu - magnesiit-dumortieriit-sinine kvarts
elurõõm - granaat-rubiin-roosa kvarts
rahulikkus - sinine kvarts-dumortieriit-magnesiit
stimulatsioon - sinine pitsahhaat-merevaik-sodaliit
psüühilise väekuse saavutamiseks - ametüst, oliviin, ioliit
sisemine rahu - serafiniit - ioliit - piltjaspis
spirituaalne rahu - tume ametüst -punane rubiin - krüsokolla
vaimse ühisenergia tugevdamiseks - tsitriin (teadlikkuse vägi) - peridoot (vastuvõtlikkus) - ioliit (nägemused)
armastuse leidmiseks- roosa kvarts, granaat, karneool


Info kristallivee valmistamiseks leiab siit.

NB! Naturaalsed kivid võivad erineda pildil olevast kuju, värvitooni ja suuruse poolest. Pilt on dekoratiivne. Palun seda arvestada!24K kuld pudelis

5 cm pudel KULD- (kuldne väärismetall); meister tervendaja ja puhastaja. Energiaväljade tasakaalustamiseks ja...
Hind: 5.50 EUR

Hõbe pudelis

5 cm pudel 100% puhas hõbe
Hind: 5.00- EUR

KRISTALLID. TERVENDAMISEST ENNUSTAMISENI

Täiuslik raamat nii algaja kui ka kogenuma kristallisõbra jaoks, mis sisaldab kristallidega töötamise eri...
Kogus: 1
Hind: 20.00- EUR
+ - 

KRISTALLIDE ENERGIA

Raamat KRISTALLIDE ENERGIA. 150 MOODUST, KUIDAS TUUA OMA ELLU EDU, ARMASTUST, TERVIST JA HARMOONIAT...
Kogus: 2
Hind: 18.00- EUR
+ - 

KRISTALLIDE KASUTAMINE PSÜÜHILISES ENESEKAITSES

Ilmumisaasta 2014 Keel eestikeelne Formaat...
Kogus: 4
Hind: 16.60 EUR
+ - 

KRISTALLIDE KODUAPTEEK

Tõhus abi levinuimate terviseprobleemide korral Kergesti kasutatav käsiraamat paljude laialt levinud...
Kogus: 2
Hind: 21.00- EUR
+ - 

KRISTALLIDE PIIBEL

"Kristallide piibel” tutvustab huvilisele rohkem kui 200 kristalli, sealhulgas kõiki levinumaid poolvääriskive,...
Kogus: 2
Hind: 21.00- EUR
+ - 

KRISTALLIDE PIIBEL 2.

KRISTALLIDE PIIBEL 2. TEEJUHT KRISTALLIDE MAAILMA Populaarse „Kristallide piibli” teisest osast leiab üle...
Kogus: 3
Hind: 21.00- EUR
+ - 

KRISTALLIDE VÕNKED

Tutvuge kolmeteistkümne kauni kristalliga, mis toovad teile tervist, edu ja rõõmu, ning nautige nende võimast...
Kogus: 1
Hind: 19.30 EUR
+ - 

KRISTALLILOITSUDE RAAMAT

Kivide, kristallide, mineraalide... ja isegi liiva maagilised kasutusviisid Viige kristallidega loitsimine...
Kogus: 2
Hind: 18.00- EUR
+ - 

KRISTALLIMAATRIKSID.

KRISTALLIMAATRIKSID. KUIDAS ÜHENDADA JA KOONDADA KRISTALLIDE ENERGIAD, ET MUUTA OMA ELU PAREMAKS Ilmumisaasta...
Kogus: 1
Hind: 18.00- EUR
+ - 

KRISTALLIRETSEPTID

Raamat KRISTALLIRETSEPTID. TŠAKRAID TASAKAALUSTAVATE KRISTALLIDE JA KUNDALINI KÄIVITUSKIVIDE TEEJUHT...
Hind: 22.00- EUR

KRISTALLRAVI. RAAMAT JA KAARDID

Kristallid on kõige korrapärasemad ja lihtsamad tahked ained universumis. Korrapära ja lihtsus, ükskõik...
Kogus: 1
Hind: 20.00- EUR
+ - 

PÜHAD KRISTALLID

Kristallid kiirgavad tugevalt tervendavat energiat ning seetõttu õpetabki käesolev raamat rakendama nende...
Kogus: 1
Hind: 22.30 EUR
+ - 

Šiva ahhat

50 x 55 x 35 mm silma kujuline
Hind: 22.00- EUR

TERVENDAVATE KIVIDE VÄIKE VÄLIMÄÄRAJA.

TERVENDAVATE KIVIDE VÄIKE VÄLIMÄÄRAJA. 137 TERVENDAVAT KIVI JA 70 VÄRVIERIMIT Kive on inimesed kasutanud...
Kogus: 1
Hind: 8.60 EUR
+ - 

VÄIKE VÄÄRISKIVIRAAMAT

Vääriskivide maailm on imepäraselt lummav. Pole olemas kaht identset mineraali ega kristalli. Selles raamatus...
Kogus: 1
Hind: 22.30 EUR
+ - 

МАГИЧЕСКАЯ И ЛЕЧЕБНАЯ СИЛА КАМНЕЙ

Наши предки верили, что каждому камню присущ особый характер и...
Kogus: 2
Hind: 9.00- EUR
+ -