Amulett Astraal Pentagramm

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Ennustamine ja maagia > Amuletid > Pentagrammid >Amulett Astraal Pentagramm
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Amulett Astraal Pentagramm 0 34.00 EUR
Vaimsed nägemused

Tõmbab ligi ja kanaldab maagilist energiat kivi sisse  amuleti keskel, selle peal pentagramm. Seda amuletti saab kasutada vaimsete nägemuste manifesteerimiseks füüsilisse reaalsusesse. Amuleti servas kiri "Nagu ülal, nii ka all"

Pentagramm – Üks maailma iidsemaid sümboleid. Algupäraselt sümboliseeris ta tähte – seega ka müstilist energiat selle ümber. Seda sümbolit kantakse eesmärkide saavutamiseks. Pentagramm on viie tipuga geomeetriline kujund, mida kreeka filosoof ja arvuteoreetik Pythagoras pidas müstilise harmoonia sümboliks. Tema ja ta järglased viitasid sellele kui hugieia`le, mida tõlgitakse sageli “tervis”, kuid mille mõtet edastab paremini “terviklikkus”. Pythagorase meelest seisnes sümboli tähtsus selle viies tipus, mis on arvude 2 (mis tema meelest tähendas naiselikku ja maist) ning 3 (mehelik ja taevalik) summa. Seega sümboliseeris arv 5 vastandite kosmilist harmooniat, taeva ja maa abielu. Tagurpidine viisnurk on saaatana sümbol (tipuga all). Kahe tipuga alla suunatud pentagramm sümboliseerib valgust ja vaimsust. Tähistab püüdlust, vaimumaailma ja haridust.


Nikli- ja pliivaba  amulett, kaunistatud kulla ja hõbedaga ning Swarovski kristallidega. Kaasas sobiv kett 2 mm x 52 cm
kinkekarbis
diameeter 3,7 cm
paksus 1,5 cm
Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st