Uudised (8)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Aroomi-soolalamp 1,5-2 kg

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Lambid, valgustid >Aroomi-soolalamp 1,5-2 kg
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
1 30.00 EUR
 
Himaalaja soola lamp, töötab elektritoitel. Peal klaaskauss aroomiõli jaoks, soojust annab all olev elektripirn.
Himaalaja sool:
  • tõmbab ligi niiskust
  • puhastab õhku
  • tootes negatiivseid ioone eemaldab niiskuse õhust ja seega ka kahjulikud ained ja elktromagnetilise sudu
  • vähendab allergeene ja ärritajaid
  • vähendab astma ja paljude teiste haiguste sümptomeid
  • rahustab
  • aitab  uinuda
  • säilitab seksuaalse aktiivsuse ja libiido
  • parandab tuju
  • näeb kaunis välja
Himaalaja soola kristallid on moodustunud  üle 100 miljoni aasta. Seda kaevandatakse sügavalt maa alt Himaalaja mäestikust.  Kristallide värvus varieerub valgest kuni aprikoositooni ja sooja roosani.
Lambi soojenedes tõusevad tervislikud negatiivsed ioonid soola pinnalt, aidates puhastada ja parandada  sissehingatava õhu kvaliteeti ja värskust.  Paljud inimesed töötavad ja elavad arvutite, teleri, koopiamasinate, printerite, mikrolaineahju, õhukonditsioneeri ja soojendite alas. Need tekitavad liigsel hulgal positiivseid ioone, mis võivad põhjustada vaimset ja füüsilist väsimust ja kahjustada tervist. Kõige ohtlikum  postiivsete ioonide tase on saastunus linnades. Sõidukite heitgaasid, sigaretisuits, tolm ja elektromagnetiline saast moodustavad positiivsete ioonide  kogumi ning osoon, mis  järk-järgult hävitab meie kopsusid ja rikub tervist. Negatiivsed ioonid on lõhnatud, maitsetud ja nähtamatud molekulid, mida me hingame sisse kindlates kohtades, nagu mäed, rannad ja kosed.  Kui need jõuavad meie vereringesse, toodavad negatiivsed ioonid väidetavalt biokeemilisi reaktsioone, mis tõstavad meeleolu taset serotoniini tootmisega, aidates vähendada stressi, leevendada depressiooni ja tõsta energiataset.
Ioniseeritud õhk vähendab ka õhus tekkinud bakterite hulka siseruumides. On avastatud, et hämmastavalt väike kogus negatiivseid ioone võib tappa bakterid ja kiiresti eemaldada need õhust, et inimeste kahjustamine oleks väiksem.  Soolakristallist lambid on kaunis alternatiiv teistele õhu ioniseerijatele.  Need ei tee müra ega oma kahjulikke kõrvaltoimeid.  Soola kasulikkusest on inimesed olnud teadlikud juba põlvkondi ja hingamisteede  haigustega on pöördutud ravi saamiseks soolakaevanduste juures asuvatesse kohtadesse. Seda nimetatakse speleoteraapiaks. See väga kuiv, negatiivsete ioonide rikas keskkond aitab puhastada bronhiaalteid ning tappa baktereid ja teisi mikroobe. Himaalaja soolal on ka teisi tõestatud  tervendavaid omadusi. Meie tavaline valge lauasool on ilma looduslike toitaineteta, sisaldades naatriumit ja kloriidi, mis teatavalt  viib vedeliku peetuseni, kõrge vererõhuni ja südame probleemideni. Himaalaja soolal on tervendav võime astmaatikutele ja allergikutele ning kopsude hädade puhul.
Kasuta soola vaid siseruumides. Soolakristalli puhastamiseks kasuta niisket lappi tolmu ja mustuse eemaldamisel.  Soolalambi puhastamisel eemalda see vooluvõrgust.
Seotud tooted: