Claddagh sõrmus RI102797

E-pood > KALLIMALE >Claddagh sõrmus RI102797
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
suurus 16 3 71.00 EUR
 
suurus 17 3 71.00 EUR
 
suurus 18 3 71.00 EUR
 
suurus 19 3 71.00 EUR
 
925 sterling hõbe
armastuse, sõpruse ja truuduse sümbol, eri suurused.
CLADDACH- tähendus
Legend pärineb 16. saj. alguse Claddagh-i külast, Galwayst. Richard Joyce viidi orjalaevaga Lääne-Indiasse. Samal nädalal pidi ta abielluma. Maha jäänud pruut oli lohutamatu. Merel rünnati laeva mauri mereröövlite poolt ning orjad võeti üle. Aastate möödudes sai temast meister omal alal (kullassepp). Tema osavad käed vormisid ainulaadse sõrmuse naisele, keda ta ei suutnud unustada. Kaks kätt hoidmas kroonitud südant: süda armastuse, käed sõpruse, kroon truuduse märgiks. See väljendas soovi ülimast armastusest ja sõprusest. 8 aasta pärast ta vabanes ja pöördus tagasi oma kodumaale- Iirimaale. Oma suureks rõõmuks oli tema armastatu talle truuks jäänud ja miski ei saanud neid enam lahutada.
Traditsiooniliselt kantakse seda sõrmust kolme moodi. Kantuna paremas käes südame tipuga väljapoole tähendab, et kandja veel otsib armastust. Kui südame tipp on kandja poole, on veel võimalusi. Kantuna vasakus käes südame tipuga kandja poole, on süda alatiseks truu ühele.                     

Sõrmused, mille kivid saate valida oma sünnikuu järgi. Need ehted sobivad kallima, pereliikmete, vanemate või sõprade sümboliseerimiseks. Kivideks on AAA- kvaliteediga CZ tsirkoonid.  Ehted valmistatakse ettetellimusena. Sisse on võimalik graveerida sõnum või/ja nimi/nimed. Need ehted on väga isiklikud. Pärast tellimuse vormistamist ja selle eest tasumist valmistatakse Teie soovidele vastav ehe (kivid ja graveering). Ehte saate kätte 2-3 nädala pärast, alates tellimuse arve laekumisest OÜ Kaiminerva pangaarvele.
Tellimuse juurde lisage selgitusse, millise kuu kive (kokku 5 kivi) soovite ning lisage nimed (2 korda teksti kuni 20 tähemärki) ja tekst. Sõrmuse tellimusse lisage suurus.
Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st