Goloka lõhnakoonused

E-pood > Langeva suitsuga koonuse alused ja koonused >Goloka lõhnakoonused
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Nature`s Nest 0 3.80 EUR
Langeva suitsuga lõhnakoonused tihedalt sulguvas plekk kaanega papist purgis.  24 koonust purgis. Põlemise aega ca 20 min.  Kasuta koos spetsiaalse langeva suitsuga koonuste alusega.
Goloka on tootnud kvaliteetseid  lõhnaviirukeid  üle 16 aasta ning osa nende tulust antakse puudustkannatavate laste toetuseks nende koolitamiseks.
9 x 7 x 7 cm purk
24 koonust

Kui oled koonuse süütanud, hakkab see suitsema. Lõhn on õhust raskem ja langeb allapoole keereldes õhus ning läbi  spetsiaalse põleti avade. Mõne aja pärast hakkab suits liikuma allapoole läbi  aluse avade ja trepina alllalaskuvast kõrgendikust. ning koguneb alla  anumasse. Selle täitudes valgub müstiliselt kausist välja. See on suurepärane vaatepilt, mis lõõgastab ja inspireerib. See on parim meditatsiooni, jooga ja aroomiteraapia praktikates.   Kasuta  siseruumis, kus pole liikumist, mis segaks suitsu langemist.  See on kaunis ja müstiline vaatepilt. Vali sobiv lõhnakoonus. Pärast koonuse  ärapõlemist jääb alusele eeterliku õli jääke, mida saad eemaldada leige vee ja lapiga.
Seotud tooted:

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Self guided audio tour app image