Käevõru EAS15 10 mm

E-pood > EHTED > KÄEVÕRUD > Naturaalsete kividega käevõrud > Chipsidega käevõrud >Käevõru EAS15 10 mm
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
amasoniit 1 16.00 EUR
 
ametüst 1 16.00 EUR
 
granaat 1 16.00 EUR
 
kuukivi 1 16.00 EUR
 
karneool 1 16.00 EUR
 
mäekristall 1 16.00 EUR
 
rutiilkvarts 1 16.00 EUR
 
8-15 mm helmed
19 cm
must rutiilkvarts
kivide omadusi vaata siit.

TURMALIIN - Turmaliin (kõik värvid) soodustab sisemist harmooniat läbi hea ühenduse keha, vaimu ja hingega VAIM: neutraalsus; peletab negatiivsust, soodustab lõõgastumist, kergendab stressi, kaitseb välismõjutuste eest, parandab und; muudab objektiivseks, selgeks, loogiliseks ja ratsionaalseks. KEHA: valu, pinge, tuimustunne; silendab arme. Vöödid piki turmaliini külgi suurendavad energiavoogu, muutes turmaliini oivaliseks tervendajaks, energiat suurendavaks ja blokke eemaldavaks kiviks. PAIGUTAMINE: pange vajalikule kohale või kandke seal. Meridiaanide stimuleerimiseks paigutage teravik energia liikumise suunas. Suurepärane essentskivi, mõjudes kiiresti ja tõhusalt.

Must turmaliin e. Šörl – Šamaanide kivi. Kaitseb mobiiltelefonide kiirguse, elektromagnetilise sudu,muu kiirguse, psüühhiliste rünnakute, nõiduse, loitsude ja pahasoovijate ning muu negatiivse energia eest. Puhastab negatiivseid mõtteid. Kaitseb negatiivsuse ja agressiooni eest. Vähendab paanikahoogusid, eriti, mis on seotud pimedate ruumide ja üksindusega. Tugevdab enesekindlust, muudab maailmavaate harmoonilisemaks ja avatumaks. Aitab hambaarsti hirmu ees. Kõige parem meditatsiooni-kivi: tunnete end täiesti vabalt, võttes selle kristalli kaasa oma hinge rännakule. Hea inimestele, kes puutuvad kokku paljude erinevate inimestega. Paigutades teravikuga kehast eemale tõmbab ära negatiivset energiat. KEHA: Tugevdab immuunsüsteemi, ravib artriiti, leevendab valu, korrastab lülisammast. MAAGIA: Kui teid ümbritsevad ebameeldivad ja agresiivsed jutud, siis pange oma foto peale turmaliin. See kaitseb teid ka siis, kui te olete eemal. Kanda kaelas või panna enda ja elektromagnetkiirguse vahele. Rituaalidel panna kaitseks 8 väikest kivi, ühendatuna ringiks, oma altarile.

AMETRIIN – ametüsti ja tsitriini kombinatsioon. Mõju on kiire ja aktiivne, eriti pikaajalise haiguse korral. Vabastab stressist ja pingest peas, rahustades meelt ja koondades paremini meditatsioonile. Avab kolmanda silma, soodustades tervenemist ja ennustamist. Ühendab naiseliku ja meheliku energia. Stimuleerib loovust. Edendab optimismi ja heaolu. KEHA: hajutab kehast mürke; taastab füüsilist keha ja tugevdab immuunsüsteemi; krooniline väsimus, kõrvetised, depressioon, maohäired ja -haavandid, väsimus, pingepeavalud; Kanda otseselt kehal – päikesepõimikul – pikka aega. Hoida käes – toob pinnale sügavamal asetsevad probleemid, et neist oleks võimalik rääkida ja ravitseda.

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st