Uudised (8)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Kivist kuul

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Vardad, kuulid ja püramiidid >Kivist kuul
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
ahhaat, hall 5 cm 2 24.00 EUR
 
ametüst 4 cm 1 17.00 EUR
 
aragoniit 4 cm 6 6.00 EUR
 
heliotroop 3 cm 5 6.00 EUR
 
hematiit 4 cm 1 17.00 EUR
 
jaspis, punane 4 cm 3 14.00 EUR
 
hõbeleht jaspis 4 cm 1 14.00 EUR
 
Kabamba jaspis 5 cm 2 22.00 EUR
 
kinaver e. draakoni veri 4 cm 5 14.00 EUR
 
Kabamba jaspis 3 cm 4 6.00 EUR
 
lepidoliit 3 cm 3 6.00 EUR
 
mahagon obsidiaan 3 cm 7 6.00 EUR
 
nummiit 5 cm 1 22.00 EUR
 
pilt-jaspis 2 cm 1 2.70 EUR
 
rodoniit 4 cm 3 14.00 EUR
 
roosa kvarts 3 cm 1 7.00 EUR
 
roosa kvarts 50 mm 1 33.00 EUR
 
roosa kvarts 55 mm 1 35.00 EUR
 
roosa marmor 5 2.50 EUR
 
seleniit 55 mm 1 12.00 EUR
 
sodaliit 3 cm 7 6.00 EUR
 
šungiit 50 mm 4 28.00 EUR
 
tiigrisilm 4 cm A-kvaliteet 1 14.00 EUR
 
kuulidega masseeritakse keha ringjate liigutustega ja kerge survega.Kuulimassaaž on väga meeldiv kogemus. Kuule on hea peos hoida meditatsiooni vm. teraapia või tervendamise  ajal.
kivide omadusi vaata siit.
roosa marmor 4 cm

MARMOR – neelav energia; kaitse, edu; Marmor-lauad ja -kujud on kodu kaitseks. Isiklikuks eduks

šungiit pärit Ida-Soomest Karelia piirkonnast, Šunga regioonist
 

NUMMIIT – nõiakivi. Tugev kaitsekivi pahasoovlikkuse ja psüühhilise manipulatsiooni vastu. Tõhus abi needuse vastu. Varjab võõraste pilkude eest ja võib kaitset tuua ka autole. Avab kõik kõrgemad tšakrad ja toob kaasa sügava muutuse teadvuse tasandil. Katkestab eelmistes eludes pandud loitsude ja manipulatsioonide sasipuntrad. Õpetab ausust ja austust. Aitab vabaneda mittevajalikust. KEHA: unetuse, stressi, degeneratiivsete haiguste, Parkinsoni tõve ja peavalude vastu. Toetab kudede uuenemist ja insuliini reguleerimist, aju, silmade, närvide ja neerude tööd. Tugevdab kolmiksoojendi meridiaani.

 

KINAVER e. DRAAKONI VERI – tõmbab ligi küllust. Abistab organiseerimis- ja ühiskonna heaks tehtavas töö, raha- ja äriasjades. Kivist on abi, kui soovite oma isikut paremaks muuta, sest see annab väärikust ja väge. Muudab välispidise käitumise esteetiliselt nauditavaks ja elegantseks. Lisab voolavust nii meeltesse kui kõnesse. Vaimselt laseb leida, et kõik on perfektne just sellisena, nagu see on. Vabastab energiablokke ja joondab energiakeskusi. KEHA: tervistab ja puhastab verd, annab tugevust ja painduvust füüsilisele kehale, stabiliseerib kaalu ja soodustab viljakust. Säilitage rahakarbis.

AMETÜST - Ametüsti peetakse meister-tervendajaks. Ta puhastab ja kaitseb negatiivsuse eest. Vastab südametšakrale. Sinakas-punane ametüst on parim spirituaalse ja sügava sideme loomiseks elu eesmärkide ja iseenda vahel. Ametüsti seostati veinijumal Bakchosega ja usuti,et see aitab liigse joobe vastu. Ametüst on kainuse sümbol, sest ametüstkannu valatud vesi näeb välja nagu vein, ent purju ei tee. Ametüst on alandlikkuse, meelerahu ja vagaduse ning loobumise kivi. Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega. Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal, summutab kirge, kaitseb sõdureid, kahandab himu alkoholi järele, tekitab vastikust veini ja joobnud oleku suhtes, põrgatab tagasi õelad mõtted. Ametüstiga saab ravida sõltuvust, kompulsiivset käitumist, trombe, vähkkasvajaid, madalat enesehinnangut. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke. Aseta arvuti lähedale või arvutikasti peale ametüst- see vähendab tõrkeid ning takistab arvutit kokku jooksmast. Ametüsti kaasaskandmine aitab õpingutel. Chevron ametüst aitab eemaldada karmalised mustrid ja tuua välja spirituaalset nägemust ja intuitsiooni.

AHHAAT- küpsus ja meelerahu; kaitse, soojus, turvalisus, enesekindlus, reaalsustunne, praktiline mõtlemine. Ahhaadil on omadus pakkuda sisemist rahu ja visadust. Ümbritseb harmoonia ja sõprusega. Soosib stabiilsust ja rahustab ärevust. Üks iidsemaid talismane. Kaitsev kivi siia maailma sündijale. Seega sobib rasedatele, aitab sünnitusjärgse depressiooni puhul ning kaitseb halbade unenägude, kurja silma ja stressi eest. Sobib kurvameelsele inimesele tõdemaks, et kõik halb möödub. Annab energiat edasiliikumiseks, kaitseb sisemist stabiilsust ja rahu. Ta on hästi tuntud ka rikkuse ligimeelitajana. Ahhaat on tervislik ja rahustab keskkonda. Ahhaati võivad kanda kõik sodiaagimärgid. KEHA: rasedatele; silmad, veresooned ja nahk; õõnesorganid, nagu kõht, soolestik jne.; alkoholismi ja nahaärrituste raviks, peatab haava verejooksu. Vana salateadus väitis, et ahhaat muudab tema kandja nähtamatuks. Tähistab julgust, pikaealisust ja jõukust. Annab stabiilsust, turvalisust, emotsionaalset tasakaalu ning leppimist teineteisega sellisena, nagu oleme. Ravib unetust, saadab meeldivaid unenägusid, kaitseb kandjat hädaohu eest ja teeb tema südame julgeks. Musta, silma meenutava valge ringiga ahhaatamuletti kasutatakse kaitsevaimuna, mis aitab kurja vastu. Rahustab pärast rasket päeva.


 

Seotud tooted: