Uudised (8)Uudiste arhiiv
 05/06/19 Juunikuu uudised 
 02/05/19 Maikuu uudiskiri 
 03/04/19 Aprillikuu uudised 
 02/03/19 Märtsikuu uudised 
 04/02/19 Veebruari uudised 
 06/01/19 Jaanuari uudised 
 01/11/18 Novembrikuu uudised 
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Kivist poolkera

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Toorkivid >Kivist poolkera
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
angeliit 2 18.00 EUR
 
roosa kvarts 2 13.00 EUR
 
pitsahhaat 1 21.00 EUR
 
Madagaskarilt
ca 7-10 cm
ümara poleeritud küljega kivid
Need kivid on  kenad ruumi kaunistamiseks, samuti head kristalliteraapias ja meditatsioonil.
„Lac Alaotra“ järve lähedalt, Ambatondrazaka linna juures

ANGELIIT - Kergendab teadlikku kontakti inglitemaailmaga, võimendab telepaatilist sidet. Võimaldab kehavälist rännet, säilitades samala ajal kontakti reaalsusega. Pakub kaitset kehale eliksiirina kasutades. Kivi on moodustunud tselestiidist ja omab sellega sarnaseid omadusi. Aitab rääkida mistahes tõtt. Muudab kaastundlikumaks ja leplikumaks, eriti selle suhtes, mida te muuta ei saa. Leevendab hingevalu ja takistab jõhkrust. Hõlbustab meelevahelist telepaatilist kontakti. Muundab valu ja korratuse terviklikkuseks ning tervistamiseks, avades tee vaimsele inspiratsioonile. Loob sügava rahu- ja rahulikkuse tunde. Kergendab taassünni protsessi, stimuleerib tervenemist ja avab psüühilise kanaldamise. KEHA: Jalataldadele rakendatult avab meridiaanide ummistused ja energiateed. Leevendab kurgupõletikku, hoiab kilpnääret ning kõrvalkilpnäärmeid tasakaalus. Parandab kudesid ja veresooni, tasakaalustades vedelikke füüsilises kehas. Võib toimida diureetikumina. Kasulik kaalujälgimisel. PAIGUTAMINE: hoida käes või asetage vajalikule kohale kehal.

OOKEANI JASPIS – tuntakse ka ookeani ahhaadi või ookeani kaltsiidi nime all. Sõõrjas jaspis, selle ümmargused märgid resoneeruvad ringhingamisega. Toetab teenimist, abistab vastutuse võtmisel ja sisendab kannatlikkust. Kõrvaldab mürke, mis põhjustavad ebameeldivat kehalõhna. See kivi saab oma rahustava omaduse vee-elemendist. See on jõu ja uuenemise kivi tsirkulaarse energia ja püsiva sagedusega, hõlmates kõike olevat. Tema ringjas muster meenutab spirituaalselt mõtete, sõnade ja tegevuse olemust meie maailmas ja ringjat liikumist selles. Siin kehtib printsiip, et mida saadad välja, seda saad ka kindlasti tagasi. See on hea kivi kannatlikkuseks ja muutustega kohanemiseks.

ROOSA KVARTS - Roosa kvarts on pere ja kodu kaitseks, lisab enesekindlust ning vabastab südamevalust. Seotud emotsionaalsuse ja armastusega. Hingehaavade ravitseja. Õrnuse, tundlikkuse, soojuse ja sõpruse kivi. Aitab kurbuse, stressi ja pingete korral. Hea „unekivi“, kaitstes öiste košmaaride eest. Aitab võidelda pimeduse-kartusega. Efektiivne kriisisituatsioonis. Suurendab empaatiat, aitab leppida muutustega. Leevendab südamevalu, päästab kurbusest, hirmust ja kurjusest, mis segavad vastu võtta armastust. Sobib kõigile, kes ei ole jõudnud kohaneda eluga aga ole kogenud armastust. Ka neile, kellele lapsepõlves pole jätkunud hellust ja hoolitsust. Kui suudame armastada endid, siis suudame ka armastada ümbritsevat. Ravitseb emotsionaalseid haavu ja valu, alustades kibestumuse taandamisega. Avab südame ilule meie sees ja ümber. Seotud sõpruse, armuloitsude, hingelise tasakaalu, üksildusest vabanemise, edukate kohtuasjade ja iseennast armastama õppimisega. Kui ametüst on vaimule, siis roosa kvarts on südamele. Ta annab enesearmastust, enese heakskiitu ja enda isiklikku kasulikolemise tunnet. Suurendab igasugust armastust: enda vastu, emaarmastust, hoolimist, headust, platoonilist ja romantilist armastust. Headus: avama südame ja julgustama õrnusele ja rahule. Õpetab andestamist ja tolerantsi. Veetlus: kiirgama tingimusteta armastust ja hellust. Aitab tuua positiivset ja õrna armastust meie ellu. MAAGIA: Kui surnud sõber või sugulane ei lase teil rahulikult elada, kandke kaelas roosat kvartsi. See aitab teil vabaneda süütundest. Argadele ja häbelikele inimestele mõjuvat obsidiaani reaalsuse tugevalt lõikavat toimet aitab pehmendada aventuriin, roosa kvarts ja krüsokolla. VAIM: tundlikkus; aitab seksuaalraskuste puhul, valgustab selgelt isiklikke vajadusi ja ootusi. KEHA: harmoniseerib südame tööd, tugevdab seksuaalorganeid ja viljakust. MAAGIA: Peretülide korral pane eluruumi käidavamatesse kohtadesse roosa kvarts, mis muudab negatiivse energia positiivseks. Pärast traumaatilist sündmust, nt. lahkuminekut või füüsilist rünnakut, pane tassi teed tehes sinna sisse tükike roosat kvartsi, mis aitab lõõgastuda ja halba unustada. Tähtkuju: Vähk, Kaljukits, Sõnn, Kaalud, Veevalaja

Seotud tooted: