Merevaiguga amulett Elulill

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Ennustamine ja maagia > Amuletid >Merevaiguga amulett Elulill
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Merevaiguga amulett Elulill 1 35.00 EUR
 
Teadlikkus ja valgustatus
5 cm diameeter
must seemisnahkne nöör
Seda sümbolit esineb kunstis, käsikirjades ja templites läbi kultuuride üle maailma.  Elulill on ümbritsetud müstikaga ja usutakse, et temas on kõige elava baasinformatsioon. See on väga võimas sümbol, mis aitab avada teadmatuse ja tunda end valgustununa.

Iidsed Balti hõimud elasid  Balti mere ääres Euroopa südames tuhandeid aastaid.  Neil inimestel oli rikkalik spirituaalne traditsioon, mida kanti edasi põlvest põlve kõnes ja säilitati  müstilise märkide süsteemi abil.  See traditsioon oli nii tugev, et need hõimud olid viimased, kes võtsid omaks ristiusu.  Nende traditsioon elab siiski edasi kuni tänaseni.  Selle amuletiga saad ühenduvuse iidse balti rahva tarkusega ning oma paganlike juurte ja primaalse olemusega.
Kasutatud on parima kvaliteediga naturaalset poleeritud kuumutamata ja keemiliselt töötlemata Balti merevaiku. Amulett on käsitsi valmistatud kolmekihilise kasepuidu peale. Tagumine pool on töödeldud naturaalse vahaõliga ja kullapulbriga. 925 hõbedast aasaga, kõrge kvaliteediga  kunstnahast nööriga (Alcantara). Pakitud organza kotti.
Balti merevaik on fossiilne vaik. Kuigi mitte mineraal, liigitatakse teda siiski vääriskivide hulka. Sajandeid kanti seda uhkusena, mitte massides.  Merevaik mitte ainult ei paita silma, vaid ka tasakaalustab meeleolu, vähendab stressi ja  annab üldise heaolu tunde. Balti merevaik isaldab suurel hulgal 8% ainet, mis on merevaigu tervendav  element ja seda rohkem kui mujalt leitud merevaik.
Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st