Multicolor hõbesõrmus, suurus 19

E-pood > EHTED > SÕRMUSED > Naturaalsete kividega sõrmused >Multicolor hõbesõrmus, suurus 19
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Multicolor hõbesõrmus, suurus 19 1 28.00 EUR
 
Hõbedaga kaetud sõrmus
Kivid: peridoot, morganiit, ametüst

AMETÜST-see on alandlikkuse, meelerahu, vagaduse ja loobumise kivi. Ametüsti seostati veinijumal Bakchosega ja usuti,et see aitab liigse joobe vastu. Ametüst on kainuse sümbol, sest ametüstkannu valatud vesi näeb välja nagu vein, ent purju ei tee. Ametüst on alandlikkuse, meelerahu ja vagaduse  ning loobumise kivi. Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Ametüsti seostati veinijumal Bachosega. Seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega. Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal, summutab kirge, kaitseb sõdureid, kahandab himu alkoholi järele, tekitab vastikust veini ja joobnud oleku suhtes, põrgatab tagasi õelad mõtted. Ametüstiga saab ravida sõltuvust, kompulsiivset käitumist, trombe, vähkkasvajaid, madalat enesehinnangut. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke.
AMETÜST (tume)- õiglus, erapooletus; tahtejõud, aitab üle saada valust, kaotusest ja kurbusest, parandab keskendumist, aitab tõrjuda väliseid mõjutajaid. KEHA: leevendab valu, paistetust ja sinikaid, kõhulahtisusele.

OLIVIIN e. PERIDOOT e. KRÜSOLIIT- VAIM: sõltumatus; HING: kahjutustab viha, raevu ja vaenulikku hoiakut; MEEL: aitab eemalduda välistest mõjutustest ja võimalikest vigadest; KEHA: tugevdab maksa, sapipõit, peensoolt; vähendab mürke, aitab infektsiooni, sente ja soolatüügaste puhul. Esindab kuulsust, tugevust ja energiat. Augustis sündinute õnnekivi.

 MORGANIIT - (roosa berüll) tõmbab ligi armastust ja säilitab seda. Julgustab armastavaid mõtteid ja tegusid., luues ruumi elu ja elamise nautimiseks.  Aktiveerib  ja puhastab südametšakrat, rahustab stressi ja toob kasu närvisüsteemile. Aitab ära tunda põgenemisteid ja  kitsarinnalisust. Aitab ära tunda täitmata emotsionaalseid vajadusi ja väljendamata tundeid. KEHA: Sobib stressi ja stressiga seotud haiguste ravitsemiseks. Andes rakkudele hapnikku ja neid ümber korrastades, ravitseb tuberkuloosi, astmat, emfüseemi, südameprobleeme, peapööritust, impotentsust ja kopsublokaade.

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st