Uudised (8)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Naturaalse kiviga sõrmus suurus 18

E-pood > EHTED > SÕRMUSED > Naturaalsete kividega sõrmused >Naturaalse kiviga sõrmus suurus 18
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
ioliit, hõbe 2 7.00 EUR
 
kuukivi, roheline/hõbe 1 6.00 EUR
 
kuukivi, beež/hõbe 2 6.00 EUR
 
kuukivi, beež/pronks 1 6.00 EUR
 
mangaan kaltsiit/hõbe 3 7.00 EUR
 
roosa kvarts/hõbe 1 7.00 EUR
 
skolessiit/hõbe 1 10.00 EUR
 
tiigrisilm, punane/pronks 1 8.00 EUR
 
metallisulam, hõbeda või pronksi värvi
naturaalne kivi ca 2 cm
kivide omadusi vaata siit.

SKOLESSIIT - Skolessiit on väga kõrge vibratsiooniga kristall ning seetõttu on ta hea abiline kõrgemate vaimolendite ja oma hingega parema ühenduse leidmisel. Samuti resoneerub ta tugevalt südametšakra ning sellest kõrgemal asuvate energiakeskustega. Skolessiit äratab südame ning soodustab sügavat sisemist rahulolu. Ta on ka spirituaalse transformatsiooni kristall. Skolessiit aitab Sul võtta kontrolli oma elus toimuva üle ning tuua oma ellu just need inimesed, olukorrad ja asjad, mida Sa oma südames soovid. 
See pilkupüüdev kristall aitab Sul ka rahuneda, lõõgastuda ning temast on väga palju abi, kui Sul on probleeme uinumise või rahutu ja katkendliku unega.
Harmooniliste suhete ning sügava ja puhta armastuse sümboliks.
Kasutatakse tema kõrgete vibratsioonide tõttu sageli kanaldamiseks, inglitega ühenduse loomiseks, iidsete tsivilisatsioonide teadmistele ligipääsemiseks või rännakuteks.
Võrreldes teiste Kolmanda Silma kristallidega, on skolessiit ülimalt leebe ja rahulik. Kroontšakraga resoneeruva kristallina täidab ta kogu keha õrna ja puhta energiaga. Hea kõrgemate tšakrate puhastaja. Parasiitide kehast väljutamiseks. Aitab leevendada südame, selgroo ja kopsudega seotud vaevuseid. Vereloome ja vereringe turgutaja ning tasakaalustaja. Sobib kõikidele. Oma kõrge vibratsiooni ja rahustava toime poolest sobib ta hästi nii vaimse arengu teel liikujale, kui ka südamevalu või liigse stressi käes kannatavale inimesele. Hea abiline rahutu une ja uinumishäirete all kannatajale.
Kuna skolessiit aitab mõista probleemseid olukordi ning leida nendele kõiki osapooli rahuldavad harmoonilised lahendused, siis soovitatakse teda ka konfliktsete inimeste ja meeskondade juhtimisega seotud inimestele. Tugev toimet Kolmandale Silmale, Kroontšakrale (sh. Kõrgemale Kroontšakrale) ning Südametšakrale.

KUUKIVI- (pärljas läbikumav, harilikult sinakas või hõbejas kivi.) Hall kuukivi sobib tõkete kaotamiseks, valge kuukivi meheliku ja naiseliku energia tasakaalustamiseks. Sinakas kivi teravdab kontsentreerumist ja aitab vältida igasugust meeltesegadust. Naiselik kivi, nagu võluamulett – toob naiselikkust ja loob hea aura selle kandja ümber. Müstilise jõu kivi. Reisijate talisman. Rahustab ja seab meid elama loodusega rütmis. VAIM: intuitsioon; aitab uneskõndimise vastu; annab tunnetele sügavust; muudab vastuvõtlikuks inspiratsioonile ja impulssidele. Kuupaistena sädelevat kuukivi peetakse Indias pühaks, kuigi mõnel pool peetakse teda kurjakuulutavaks ja pahaloomuliseks. Arvatakse, et kuukivi toob õnne. Sümboliseerib õrnust, Kuud ja armunuid. Kui peig kingib pruudile kuukivi, toob see õnne. Avades südametšakra, aitab leida tõelise armastuse. Suurepärane kristall armastuse jaoks. Kui inimesed tõelislt tülitsevad, siis aitab kuukivi kahel armastaval südamel taasühineda. Erootika ja armastuse kivi, stimuleerides Kundalini energiat ja salajasi soove, mida ei saa realiseerida hirmude tõttu. Naistele, kel on raskusi sünnitada lapsi. Seotud kire, rahulikkuse, taasühinemise, soodsa saatuse, hingelise tasakaalu, isekuse kärpimise, kaitsega kodust kaugel, psüühiliste võimete tugevdamise, naiseliku lummamise ja tundlikkuse suurendamisega looduse tsüklite vastu. Intuitsiooni tugevdamiseks. Avab meele erinevateks võimalusteks. Soodustab isiklikku muutumist ja arengut. Abiks paindumatuse ja impulsiivsuse korral. Aitab parandada emotsionaalset nägemust ja loovust. KEHA: Viib hormonaalse tsükli tasakaalu loomulike rütmidega; aitab menstruatsiooniprobleemide ja menopausi puhul ning pärast sünnitust. Hoiab ära liiglihavuse. Viib välja mürke. MAAGIA: Aitab säilitada noorust. Kandke rinnahoidja sees, südame lähedal. Legendi järgi võib inimene, kes paneb täiskuu ajal kuukivi keele alla, näha tulevikku. Naistel soovitatakse kanda iga päev, minimaalselt 3 kuud. Armastuse ligimeelitamiseks pane kuuvalgel lihvitud kivid roosa küünla ümber. Süüta küünal ja visualiseeri armastuse kohalejõudmist. Kaitseks reisil või vee peal olles. Ujumisel võib kanda kuukiviga sõrmust.

Roheline kuukivi – kiviteraapias kasutatakse tunnete väljendamiseks ja toetamiseks.

Mangaankaltsiit e. roosa kaltsiit – Inglite maailmaga kontaktis olev südame-kristall. Andestamise kivina vabastab hirmu ja leina, mis hoiab südant minevikuvangis, tuues sisse tingimatu armastuse. Aitab tõsta eneseväärikust ja enesega leppida, ravitseb närve ning vabastab pinge ja ärevuse. Hoiab eemal luupainajad. Selle kivi armastav energia lahustab vastuseisu. Abi igaühele, kes on elanud läbi kallalekippumise või trauma. Peos hoituna rahustab, soodustab keskendumist ja maandamist. MAAGIA: Kasutatakse armurituaalides.


Seotud tooted: