Tuulekell Hamsa käsi

E-pood > UUED TOOTED >Tuulekell Hamsa käsi
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Tuulekell Hamsa käsi 2 19.00 EUR
 
130g
18 x 110cm
roostevaba teras
Kauni kõlaga tuulekell Hamsa käe motiividega, metallist sulgede, siniste klaaspärlite ja kaunite hallide  siidist tuttidega.

Hamsa käsi - Iidne Kesk-Ida amulett sümboliseerib jumala kätt. See on kaitsemärk läbi erinevate uskumuste ning arvatakse toovat oma omanikule õnne, tervist ja rõõmu. Tuntakse ka Fatima käena, Miriami ja Mary käena ning Jumalanna käena. Peetakse au sees kurja silma eest kaitseks. Sageli kantakse ehtena või kaasas kivina. Tal on tugev side number 5-ga, kujutades parema käe viit sõrme. Mõnedes kultuurides tõstetakse parem käsi, kergelt eemal sõrmedega, peopesa nähtaval, et "pimestada agressorit".

Too oma koju feng shui hõngu tuulekellaga. Feng shuis soovitatud heli tuleb põhiliselt tuulekelladest, mis riputatakse eesukse juurde, et tuua sisse positiivset energiat. Samuti puhastab see meloodia piirkonda ja stimuleerib energiat.  Luues rohkem neutraalset energiat tood sisse positiivset energiat, mis vähendab stressi, haigusi ja apaatiat.  Samas lisab tuulekell disaini ja kodusust igasse ruumi.

Seotud tooted:

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Koduleht Elitec'st