E-pood

E-pood

  NB! TÄHTIS TEADE!

Valminud on uus veebileht minervashop.eu
Lehte saab vaadata ja tellimusi veebipoest teha 
siit 
Mõne aja pärast lõpetab tegevuse vana leht minerva.ee ja tööd jätkab täies mahus uus pood minervashop.eu
Küsimuste korral saatke sõnum meilile  info@minervashop.eu Tellimused täidetakse pärast maksete laekumist. Meeldivaid oste uues poes!


Ei saa avastada uusi ookeane,
kui puudub julgus kaotada silmist rannik.


Tere tulemast kaupluse Minerva veebipoodi!


Kauplus Minerva pakub suures valikus kaupasid ostuks nii veebis kui ka poes Võrus, aadressil Kreutzwaldi 25. Suur osa kauplusest on esoteerika ja kingitused.   See on hea pood esoteerika- ja maagiahuvilistele. Poes on müügil kõik vajalik maagiliste rituaalide ja tseremooniate läbiviimiseks.
Siit leiab palju kingitusi igaks elujuhtumiks!

Kauplusest leiab vajalikud hooldustooted näole, kehale, kätele ja jalgadele. Müügil on suur valik puhtaid eeterlikke õlisid ja baasõlisid.


     
  
 
 
     
Kaupluses on müügil sukatooted (sukkpüksid, sukad, põlvikud, sokid) ja dekoratiivkosmeetika.
Ehetena on valikus trendiehted nii odavamast hinnaklassist kui ka kallimad vääriskividega ehted. Ehete valikul on silmas peetud just sümboolikaehteid, n.o. ristid, südamed, pentagrammid, inglid, maagilised märgid jne.  Sümboolikaehete juures on kirjas ka nende tähendused. Samas on saadaval looduslikud kivid neile, kes armastavad ise ehteid või muud käsitööd teha.

Kaupluses saab lasta pakkida kingitusi või osta ise kõik pakkimiseks vajalik: paberid, karbid, kotid, paelad jmt. 
  
       

Enamus kaupadest on kohe saadaval ja  laos ka olemas.

 
Meeldivaid oste e-poes! Külastage kauplust Minerva Võrus, Kreutzwaldi 25

MINERVA on Rooma tarkuse, meditsiini, maagia, äri, kudumise, käsitöö ja kunstide neitsi-jumalanna, Kreeka Athena vaste. Teda on kujutatud raudturvistikku ja kiivrit kandvana, oda käes hoidmas. Roomlased pühendasid talle oma sõjasaagi. Minerva valitses koos Jupiteri ja Junoga õigluse ja targa võimu triumviraadis. Minerva on Jupiteri tütar. Ta valitses kaubanduse ja kõikide käsitööde üle ning talle omistatakse muusika leiutamine. Ta seisis just naiste äritegevuse eest. Ta on ka meditsiini ja arstide jumalanna.

Minervat on sageli kujutatud oma püha linnu öökulliga, kes sümboliseerib tarkust. Jumalannat kasutatakse rituaalides, mis on seotud seaduslike abinõude kasutamisega. Ebaõigluse eest võitlemisel on abiks pigem kõneosavuse ja veenmise kui otsese tegutsemise toetuseks.


Kaupluse logol on ruunikirjas spiraali mööda kirjutatud MINERVA.


SUUREPÄRASED KAUBAD KINGITUSTEKS!
Kaubad on hea kvaliteediga ja soodsate hindadega!

 

     

Võru, Kreutzwaldi 25  kauplus Minerva    info@minervashop.eu

Self guided audio tour app image