Võtmehoidja ametüst

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Trummelkivid >Võtmehoidja ametüst
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
ametüst 0 5.00 EUR
kivi suurus ca 3 cm
Kivide tähendusi vaata siit.

TIIGRISILM – Kaitsev kivi talismanina. Nabatsakrale. Suurendab praktilist taju. Isiksushäirete tervendamiseks. Abistab oma annete ja võimete äratundmisel. Annab emotsionaalsele kehale energiat. Leevendab depressiooni. KEHA: tervendab silmi. Ravitseb kurku ja suguorganeid. Murtud luude parandamiseks. Kanda lühikesi perioode paremal käsivarrel või ripatsina. Pange kehale tervendamist vajavale kohale. Vaimseks maandamiseks nabatšakrale.

MAAGIA: sobib suurepäraselt raha- ja ärimaagiaks, kuna sisaldab kahte raha värvi: kuld on rahaasjade ja pruun külluse värv. * Pane rohelise küünla ümber tiigrisilmadega käevõru või mitu väikest tiigrisilma. Süüta küünal iga päev ning visualiseeri, kuidas raha sinu juurde jõuab. Küünalt ära puhkudes ütle: „ Et keegi kahju ei saaks, nõnda see sündigu!“ * Kui vajad plaani läbiviimiseks suuremat enesekindlust, siis puuduta enne tegutsemist tiigrisilmaga silamaluge.

AMETÜST- MAAGIA: Aitab säilitada noorust. Kandke rinnahoidja sees, südame lähedal. Ametüst on meelte kivi - see on alandlikkuse, meelerahu, vagaduse ja loobumise kivi. Toob rahu ja selgust sinna, kus on rahutus ja segadus. Sümboliseerib hingelist tarkust. Rahustab ka kõige tulisemaid inimesi. Ametüsti seostati veinijumal Bakchosega ja usuti,et see aitab liigse joobe vastu. Ametüstpeekrist juues kontrollib see jooja meelt, et see ei jääks purju. Tänapäeval kasutatakse ametüsti abivahendina joobe vastu. Legendi järgi muutis Bachos noore neitsi kiviks ja kahetsedes seda, valas ta kuju üle veiniga. Seejärel muutus kuju lillaks ja sai nimeks ametüst. Ametüst on kainuse sümbol, sest ametüstkannu valatud vesi näeb välja nagu vein, ent purju ei tee. Abiks liialduste – toidu, seksi ja alkoholi puhul. Asendamatu halbadest harjumustest ja käitumisest vabanemisel. Rahustava ja toitva energia tõttu aitab vabaneda narkootikumide ja alkoholi sõltuvuse toimest ajule. Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Seostatud tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega. Edendab tervendamist ja enesesalgamist, seostatakse kõrgenenud ülluse, spirituaalse avatuse, meditatsiooni, tasakaalu, psüühiliste võimete, sisemise rahu, positiivse muundumisega. Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal, summutab kirge, kaitseb sõdureid, tekitab vastikust veini ja joobnud oleku suhtes, põrgatab tagasi õelad mõtted. Ametüstiga saab ravida kompulsiivset käitumist, trombe, vähkkasvajaid, madalat enesehinnangut. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke. Aseta arvuti lähedale või arvutikasti peale ametüst- see vähendab tõrkeid ning takistab arvutit kokku jooksmast. Ametüsti kaasaskandmine aitab õpingutel. Kaitseb süütunde, hirmude ja enesepettuse eest. Kanna ametüsti, kui tahad saada kontakti oma intuitsiooni, tunnete ja väärtushinnangutega. Aitab õppida kõike spirituaalsusest, müstikast ja psüühikast. Stressi ja ületöötamise korral, kuna tal on äärmiselt rahustav ja spirituaalne omadus. Talisman musta maagia eest. Vanas testamendis kirjutatakse, et Aron, Juudi ülempreester, kandis ametüsti oma rinnaplaadil, mis tõi esile nägemusi ja ilmutusi.Sel põhjusel magavad paljud inimesed, ametüst padja all. Pange padja alla – see toob häid unenägusid. Katoliku piiskop kannab siiani parema käe teises sõrmes ametüsti. Hea neile, kes nutavad taga kaotatud armastust. Annab teada, et pole olemas surma, vaid on hingede liikumine ja igavene elu. Tähtkujud: Kalad, Neitsi, Skorpion, Jäär, Ambur

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st