ametüst, tume, Sambia L

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Trummelkivid > Trummelkivid A-J >ametüst, tume, Sambia L
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
8 0.80 EUR
 

 

AMETÜST Ametüsti seostati veinijumal Bakchosega ja usuti,et see aitab liigse joobe vastu. Ametüst on kainuse sümbol, sest ametüstkannu valatud vesi näeb välja nagu vein, ent purju ei tee. Ametüst on alandlikkuse, meelerahu ja vagaduse ning loobumise kivi. Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega. Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal, summutab kirge, kaitseb sõdureid, kahandab himu alkoholi järele, tekitab vastikust veini ja joobnud oleku suhtes, põrgatab tagasi õelad mõtted. Ametüstiga saab ravida sõltuvust, kompulsiivset käitumist, trombe, vähkkasvajaid, madalat enesehinnangut. Ametüstipruulised tagavad viljakuse ja väljutavad mürke. Aseta arvuti lähedale või arvutikasti peale ametüst- see vähendab tõrkrid ning takistab arvutit kokku jooksmast. Ametüsti kaasaskandmine aitab õpingutel.

AMETÜST (tume)- õiglus, erapooletus; tahtejõud, aitab üle saada valust, kaotusest ja kurbusest, parandab keskendumist, aitab tõrjuda väliseid mõjutajaid. KEHA: leevendab valu, paistetust ja sinikaid, kõhulahtisusele.

AMETÜST (hele lilla)- rahu, spirituaalsus, selgus, meditatsioon; intuitsioonile, head selged unenäod, parandab und; suurendab teadlikku taju ja arusaamist kogemustest. KEHA: peavalu, kopsud, nahk, närvid.

AMETÜST (keskmine lilla)- erksus, õiglus, sisemine rahu; aitab üle saada kaotusest ja südamevalust; teadlikkus, õiglustunne; tõlgenduslik mõtlemine ja tegutsemine. KEHA: hea nahale, kergendab valu, pinget, alandab vererõhku.

 

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st