mäekristall, kobar

E-pood > EKSOOTIKAKAUBAD, ESOTEERIKA KAUBAD JA KINGITUSED > Naturaalsed kivid > Toorkivid >mäekristall, kobar
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
väike 1 10.00 EUR
 
A-kvaliteet 3 35.00 EUR
 

väike ca 4-6 cm
suur ca 9-12 cm

Mäekristall on legendaarne kalliskivi! Ta on väga tuntud, populaarne ja teada peaaegu igale rahvale.  Kreeklased kutsusid teda "Krystallos", "külmunud jää". Kuni 17 sajandini usuti, et mäekristall ongi külmunud vesi.

MAAGIA:  Võimas kivi igasuguseks maagiaks – tõmbab ligi positiivset energiat, tõstab enesekindlust ja annab lisaenergiat, kui oled väsinud, tunned end kehvalt või taastud haigusest. Mäekristall suurendab energiat ning tõmbab tähelepanu. * lauba vastas hoituna aktiveerib kolmanda silma ning annab mõtlemiseks loovenergiat.

MÄEKRISTALL- Kristall, mis imab ja võimendab energiat. Sakilise või teravaotsalise tipuga kristalli kasutatakse sujuvama ja harmoonilisema energia saavutamiseks.
Pannakse halbade energiavõngetega kohtadesse, lastakse veidi aega seista ja negatiivsust endasse koguda, seejärel võetakse ära ja pestakse puhtaks-see parandab paiga energiat. Seotud selguse, tugevuse, elujõu, psüühilise tegevuse ja vaimse stimulatsiooniga. Suure kristalli asetamine kolmandale silmale suurendab psüühilisi võimeid. Mäekristallist kuuliga võib päikesekiirega süüdata püha tuld-pange kristallkuul puulaastudele päikese kätte. Kritallprisma tekitab vikerkaare. VAIM: selgus, neutraalsus; tugevdab isiklikku seisukohta, parandab mälu ja tajumisvõimet; suurendab teadlikkust ja toob mõtlemisse selgust. KEHA: tugevdab energia liikumist, närve, aju, näärmeid; kergendab valu ja turset; ravitakse voolmeid, kõhulahtisust, podagrat, neerukive, vedelikupeetust. Mäekristallide loomus on kootav. Mees leotatud mäekristallid pidavat suurendama piimaeritust.

Seotud tooted:

     

Võru, Vabaduse 17 a 1. korrus   kauplus Minerva    info@minerva.ee

Koduleht Elitec'st